Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een opengewerkte bewerkte florale kop bezet met een klein turkoois kraaltje, ø 2,5mm. breedte kop 11 mm. ø 53. ca 3,7 gram. In goede staat
Antieke Franse Charles Dix pendule van porselein. Circa 1840. In de stijl van Jacot Petit. Wijzerplaat beschadigd, helft sabel mist. Verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjessli...
Twee werken van Otto Coenders. 1883 - 1952. Bosven + Ophaalbrug. Herkomst familie van Otto Coenders. Olieverf op linnen. Afmeting: H 23 x B 30 cm. / H 22 x B 33 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Meiping vaas met blauw glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Dertien antieke tegels met leuke voorstellingen. Divers. 17e - 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 19e eeuwse Franse pendule van marmer met verguld brons. Achtdaags stil enchappement uurwerk. Circa 1870. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten pronkvrijslinger met messing beslag. Ongemerkt uurwerk. Weekloper met halfuur-slag. Messing gereinigd. Afmeting: 97 cm. In goede staat.
G. van Heemskerk. Tweede helft 20e eeuw. Zeilboot met figuren op zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 10 x 8,5 cm. In goede staat.