Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stofzuiger
Startpreis 10 EUR

Expressin stofzuiger

Bloempot
Ergebnis: 25 EUR

Blauwe bloempot, aardewerk, 0.42x0.52m ø

2 deel koper
Kein Mindestpreis

geel koperen emmer met porseleinen handvat en een koperen potje

Televisie
Startpreis 30 EUR

Sony kleurentelevisie 55x70x56cm

Tuinvaas
Ergebnis: 50 EUR

Gietijzeren beschilderde tuinvaas. 0.75x0.38m

Koelkast
Ergebnis: 20 EUR

Bauknecht koelkast. 0.85x0.55x0.65m

Vrieskast
Ergebnis: 15 EUR

Bosch vrieskast. 0.86x0.61x0.61m

Videorecorder
Startpreis 15 EUR

Philips videorecorder

Borduurwerk
Startpreis 10 EUR

2 ingelijste borduurwerken

Koffiezetapparaat
Startpreis 10 EUR

Siemens koffiezetapparaat

Opgezette uil
Ergebnis: 30 EUR

Opgezette uil op boomstronk

Ventilator
Kein Mindestpreis

Bestron ventilator

Madonnabeeld
Ergebnis: 10 EUR

kunststof Madonna beeld

Crucifix
Startpreis 20 EUR

ingelijste crucifix bol glas,ovale lijst. ca. 1910

Crucifix
Ergebnis: 25 EUR

crucifix in lijst. ca. 1910

Crucifix
Ergebnis: 15 EUR

houtgestoken crucifix in ovaal bewerkte lijst. ca. 1910

Crucifix
Ergebnis: 45 EUR

religieus crucifix met verlichting

Parketboender en gaskookplaat
Startpreis 20 EUR

Elektrische parketboender en gaskookplaat

12 dozen kerstversiering
Ergebnis: 25 EUR

12 dozen kerstversiering

Bloempot
Ergebnis: 30 EUR

Blauw aardewerken bloempot

3 opgezette dieren
Ergebnis: 35 EUR

hermelein, 2 reetjes en diverse vellen

2 x lampjes
Startpreis 20 EUR

2 messing wandlampjes met glazen kapjes

2 xWandlamp
Ergebnis: 20 EUR

Messing wandlampje met kralenrand, 1 messing lampje met groen kapje. ca. 1970

Doos CD's + pop
Startpreis 20 EUR

Doos CD's en een pop