Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Schilderij Fred Arends
Startpreis 700 EUR

Fred Arends, Hollandse school 20e eeuw, olieverf op paneel, winterlandschap. 24x30cm uitstekend

J. Akkeringa
Startpreis 800 EUR

Schilderij, "Moeder met drie kinderen aan zee", olieverf op paneel, gesigneerd rechtsonder J. Akkeringa doch een vervalsing van later datum (plm 1965). Ingelijst in een originele vergulden Heijdernrij...

Schilderij J. Remmelenkamp
Startpreis 100 EUR

"Hooimijten in de winter", olieverf op triplex, gesigneerd r.o. J. Remmelenkamp.58.5x37.5cm Goed

Schilderij J.F. Hulk
Startpreis 1.750 EUR

Johannes Frederik Hulk, olieverf op linnen, landschap met ganzen, junior 1855-1913 Vreeland cond.uitstekend,
48cmx30cm

Schilderij Markestein
Startpreis 660 EUR

gesigneerd Markestein (pseudoniem Knikker), olieverf op linnen, landschap met eenden cond.uitstekend,30x40cm

Oude landkaart
Ergebnis: 60 EUR

Oude landkaart Westfalen. handingekleurd Anno 1749,cond.Uitstekend,16x19.5cm

Schilderij H. Hulk
Startpreis 1.000 EUR

gesigneerd H. Hulk, olieverf op linnen, bomschuiten op strand.cond.redelijk,43cmx35cm

Schilderij Brolsma
Startpreis 110 EUR

gesig. Brolsma, olieverf op paneel, strandgezicht, hollandse school 14x11cm

Aquarel James Hardy
Startpreis 1.250 EUR

Aquarel ingelijst gesig. James Hardy,1832-1889 Engeland, voorstellend aangeschoten gevogelte in landschap cond.uitstekend, 26x18cm.

6 etsen
Kein Mindestpreis

6 etsen

Schilderij A. Karssen
Startpreis 660 EUR

Anton Karssen, olieverf op linnen, Hollandse school, stadsgezicht,cond.uitstekend,40cmx50cm

tekening
Ergebnis: 15 EUR

Oosterse tekening op papier, onduidelijk gesigneerd.16x24cm.

Dispo
Ergebnis: 75 EUR

Olieverf op paneel, Dispo, stadsgezicht. 13x18cm

J. du Rien
Startpreis 50 EUR

J. du Rien, olieverf op linnen, stadsgezicht van Parijs,cond.Goed, 40x50cm

3 Engelse prenten
Kein Mindestpreis

Drie ingelijste Engelse prenten 18x24cm.

Schilderij R. Deggen
Kein Mindestpreis

gesig. R Deggen, vrouw met paard

3 ingekleurde Franse modeprenten
Startpreis 125 EUR

3 ingekleurde Franse modeprenten, 22x28cm.

Houtsnede
Kein Mindestpreis

C. Lebeau, Duinlandschap, houtsnede 118x78cm.

Schilderij Nico Zwiers
Kein Mindestpreis

Nico Zwiers, olieverf op linnen, stilleven 50x70cm

8 etsen en prenten
Startpreis 40 EUR

8 etsen en prenten Cond.: R

Olieverfschilderij Evert Moll
Startpreis 2.200 EUR

Evert Moll, Den Haag, 1875-1955, voorstellend branding cond.uitstekend, 60x100cm

schilderij
Ergebnis: 75 EUR

Olieverf voorstellend Schelpenvissers, gesig. G. Springer 24x30cm.

Schilderij Evert Moll
Startpreis 880 EUR

Evert Moll, olieverf op linnen, landschap, 1878-1955 Den Haag 39x29cm

schilderij
Kein Mindestpreis

Olieverf op linnen,gesig. A. Ersfeld, schepen op zee. 62x110cm.