Tegeltableau begin 20e eeuw,voorstellend vaas met bloemen gemonteerd op houten plaat. 46x305cm
een groen marmeren tafel met meerdere vakjes ingelegd in het blad. 80x49x49cm
Tegeltableau begin 20e eeuw, fruitmotief op plexiglas gemonteerd.39x26cm
Staten bijbel Oude en Nieuwe Testament- van Ravestijn 1637
Nieuwe Testament Hartgers 1653- in originele 17e eeuwse band met messing beslag. Prachtige kwaliteit
Statenbijbel, Oude- en Nieuwe Testament, gebroeders Koster 1885 met vele platen van Gustave Doré. Leren stempelband met origineel messing beslag
Statenbijbel, Oude en Nieuwe Testament, Jacob en Pieter Keur, Dordrecht 1741 met 8 platen (kopergravures). In geheel originele leren stempelband met hartvormig messing beslag