olieverf op linnen, Pendant, Hendrik Barend Koekkoek, 1849-1909, landschap met figuren, cond.uitstekend,35,5x44,5cm.
Olieverf op linnen, Johannes Barend Koekkoek, 1840-1912, Hilversum, voorstellend: polderlandschap,
cond: uitstekend, 66x45cm.
Olieverf op doek voorstellende een landschap - Het boerenleven in het Noord-Brabantse Heeze- , gesigneerd Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967, cond.goed, 60x100cm.
Olieverf op doek, landschap genaamd - Paarden met diverse sleperswagens op de handelskade-, Gesig. Cor Noltee, Dordrecht 1903-1967,cond.matig, 60x90cm.
Evert Moll, olieverf op linnen, zeilschip "De Viking", haven Rotterdam,cond.Uitstekend, 100cmx70cm
Cornelis Kimmel, olieverf op paneel, winterlandschap, 1804-1877 Middelberg, cond.uitstekend, 44.5x29cm
Cornelis Lieste, olieverf op linnen, winterlandschap, 1817-1861 Haarlem
Olieverf op linnen, Bas van der Poll. Schetstechniek met olieverf
Conditie: Uitstekend, 63x120cm.