Diese Webseite verwendet Cookies

01. Septemberveiling 2009

Versteigerung am Freitag, 25. September 2009 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

waterlandschap
Startpreis 300 EUR

Waterlandschap met bootjes Gesign.J.Kelderman, 50x69 cm.

vossenjacht
Startpreis 40 EUR

driemaster
Startpreis 110 EUR

Anthonius Philippus Derzken van Angeren, voor anker liggende driemaster, 39.5x29 cm

Arthur Bernard
Startpreis 200 EUR

H.Wijsmuller 2x
Startpreis 80 EUR

H. Wijsmuller. Winterlandschap met molen en waterlandschap met molen, 20x10 cm.

Pastel
Kein Mindestpreis

Pastel Vrouwelijk naakt (rug) ond. gesig. 49x37cm.

Afrikaanse kunst
Startpreis 25 EUR

gouache Afrikaanse kunst, ond. gesig. Cond.: U, 30x35 cm

Rene Coler
Ergebnis: 25 EUR

strandgezicht
Ergebnis: 60 EUR

Berglandschap
Ergebnis: 90 EUR

Schilderij A.J. van Prooijen
Startpreis 700 EUR

A.J. van Prooijen, olieverf op paneel, landschap met figuren, 1834-1898 Amsterdam, cond: uitstekend, 31x21cm

bootjes op meer
Startpreis 30 EUR

Kees Booy
Startpreis 100 EUR

olieverf op linnen bloemstilleven vaas met bloemen gesign.C.Booy, cond: uitstekend, 60x80 cm

vossenjacht klein
Startpreis 40 EUR

middelandse zee
Ergebnis: 25 EUR

landschap
Startpreis 30 EUR

winterlandschap
Startpreis 300 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. winterlandschap, cond: Matig, 50x70cm

paardehoofd
Startpreis 110 EUR

Olieverf op linnen, ond. gesig. portret van paard, cond: Uitstekend, 50x60cm

ploegende paarden
Startpreis 85 EUR

Olieverf op paneel, ond. gesig. ploegende paarden, cond: redelijk, 40x60cm

gravure
Kein Mindestpreis

gravure. G van Scharenburg, winterlandschap. cond.: goed, 43x28cm.

litho
Kein Mindestpreis

litho, gesig. Mowet. voorstellend: naakt. 30x30cm. cond.: uitstekend, 30x30cm.

ets
Kein Mindestpreis

ets, gesig. Jung. dorpsgezicht. 22x15cm.

litho
Kein Mindestpreis

litho, ongesig. voorstellend gekleurde figuren, 31x23cm Cond.: uitstekend

religieuze prent Ary Scheffer 1
Kein Mindestpreis

religieuze prent Ary Scheffer. (1795 Dordrecht- 1858 Argenteuil (Fr). “Christus bemiddeling temidden der Pharizeërs”. 40x50cm. Cond.: redelijk