Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G
Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G
20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G
Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U
Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.
Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.