Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Pennen + Briefopener
Ergebnis: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startpreis 20 EUR

Aziatisch spel

Hoekkastje
Ergebnis: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Bureau
Startpreis 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Ergebnis: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Messing staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startpreis 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

Schilderij
Startpreis 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

6 Houten olifanten
Startpreis 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

Monogram
Ergebnis: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

Schilderij, Ab Voorn
Startpreis 90 EUR

Monogram A.V. ca. 1920 (misschien Ab Voorn), olieverf op linnen, bloemen op een glazen vaas 30x40cm. Cond.: G

20 Delfts blauw figuren
Startpreis 30 EUR

20 Delfts blauw figuren, keramiek Holland 20e eeuw Cond.: G

2 Kastkommen
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Biedermeier tafel
Startpreis 75 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

Delfts blauw tabakspot
Startpreis 350 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G

2x Lladro meisje
Ergebnis: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Lamp
Startpreis 55 EUR

Bronzen zakkroonluchter compleet behangen met glazen pegels en bronzen guillandes. eind 20e eeuw. Cond±G 45x24cm.

Perzisch kleed 154x90cm.
Startpreis 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

Anton Dirckx, Parijs
Startpreis 450 EUR

Anton Dirckx (Rotterdam 1878 - 1927 Den Haag), olieverf op paneel, stadsgezicht Parijs met oldtimer en figuren 41x33cm. Cond.: U

Ketting zilv.engel
Ergebnis: 15 EUR

Ketting zilver waaraan een engel. sterling zilver 925/000, L.45, engel 22x21mm.Vleugels en broekje verguld.

Plafondlamp Tiffany
Startpreis 100 EUR

Tiffany stijl hanglamp/plaffonierre, met groen/blauw en witte kleuren. 21e eeuw. Cond±G ca.43x37cm.

Eikenhouten partnerdesk
Startpreis 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

Markasiet,granaat ring
Kein Mindestpreis

Ring zilver 925, bezet met 6 granaten en markasieten. ø53