Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.
Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G
Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U
3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.
Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R
Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G
Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U
2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G
10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U
Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G
Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G
Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G
Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.
Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G
Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G
2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U
Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G