Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Porseleinen schemerlamp
Ergebnis: 55 EUR

Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G

2 Imari vazen, kraagrand
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.

Schilderij
Startpreis 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

Tegel
Startpreis 15 EUR

Keramische plaquette van de "Grand Starline Transatlantic New York Southhampton" 21e eeuw 35x28cm. Cond.: U

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 100 EUR

3-Delig polychroom aardewerk kaststelletje "Zenith"-Gouda ca. 1950, 17x7,5cm.

Monogram
Ergebnis: 350 EUR

Monogram L.C..W.J. 19e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 50x60cm. Cond.: R

4 Wandtegels
Startpreis 10 EUR

Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G

3 Japanse vazen
Startpreis 60 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

2 Delfts bloempotten
Startpreis 10 EUR

2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G

10 Delen porselein
Kein Mindestpreis

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Jugendstil vaas
Startpreis 25 EUR

Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G

2 Familie borden
Startpreis 60 EUR

Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G

Hoekkastje
Ergebnis: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Bureau
Startpreis 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Ergebnis: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Plantentafeltje
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Delfts blauw tabakspot
Startpreis 350 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G

2x Lladro meisje
Ergebnis: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

Biedermeier tafel
Startpreis 75 EUR

Massief essenhouten biedermeier tafel met geschulpt blad ca. 1870. Geheel staand op 4-spant bolpoot 79x116x76cm. Cond.: G

Balinees vleesbestek
Ergebnis: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

Perzisch kleed 154x90cm.
Startpreis 25 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt rood/groen van kleur 78x155cm. Cond.: G

Eikenhouten partnerdesk
Startpreis 225 EUR

Eikenhouten partnerdesk ca. 1920. 2-Zijdig met laden en deurtjes. Rijkelijk versierd met snijwerk 154x93x77cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Ergebnis: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener