Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kristallen kandelaar
Ergebnis: 40 EUR

Orrefors kristalvaas op losse voet (Zweden) 20e eeuw, te gebruiken als kaarskandelaar 26xø14,5cm. Cond.: U

Div. Hummels + bordje
Ergebnis: 80 EUR

Zes Hummel figuurtjes vanaf 1994 t/m 2003 (ca. 10cm.) en 1 Hummel bordje 1992. Cond.: U

12 Keramiek borden
Startpreis 20 EUR

12 Keramiek borden begin 20e eeuw waaronder Seltmann Weiden en Dawson. 4 Stuks beschadigd ø14-ø26cm. Cond.: G

3-Delig kaststel
Startpreis 40 EUR

3-Delig kaststel Delft blauw 20e eeuw beschilderd met bloemen en kerk 32x14x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: G

2 Imari kastkommen
Startpreis 50 EUR

Twee 19e eeuwse imari kastkommen/schalen. Handbeschilderd met landschapsdecor 6,5xø19cm. Cond.: G

Chinees imari bordje
Ergebnis: 70 EUR

Chinees imaribordje eind 18e - begin 19e eeuw gedecoreerd met bloemdecor. Bord is gaaf ø22,5cm. Cond.: G

2 Imari vazen
Ergebnis: 125 EUR

Stel imari kraagvazen 19e eeuw rondom handbeschilderd. In 1 kraag is een klein stukje gelijmd verder Cond.: G 33xø16cm.

Porseleinen beeld, dame
Startpreis 125 EUR

Porseleinen beeld van een musicerende dame, met heer.Dresden, midden 20e eeuw, 16x17x11cm.

2x Porseleinen beeld
Startpreis 125 EUR

2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).

Porseleinen groep
Startpreis 175 EUR

Porseleinen voorstelling van een huwelijksaanzoek,Sitzendorf, G.D.R. Oost-Duitsland, 32x26x13cm.
(zeer licht bestoten)

Porseleinen beeld, dame
Startpreis 70 EUR

Porseleinen beeld van een dame op een bankje,Sitzendorf G.D.R.,2.3.7.3 20e eeuw, 22x14x8cm.

Porseleinen groep
Startpreis 70 EUR

Porseleinen groepje van een galant stel ,Sitzendorf,20e eeuw,19x12x8cm.

Porseleinen beeldje, ganzenhoedster
Ergebnis: 50 EUR

Porseleinen beeldje van een ganzenhoedster, King's porcellane, waarschijnlijk Italië,20e eeuw,16x10x13cm.

Porseleinen groepje
Startpreis 70 EUR

Porseleinen voorstelling van een charmant stel,King's porselein,Italië,20e eeuw, 19x12x10cm.

Porseleinen beeldje, tovenaar
Ergebnis: 30 EUR

Porseleinen beeldje van een tovenaar Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm.

Porseleinen beeldje, jongleur
Startpreis 70 EUR

Porseleinen beeldje van een jongleur. Dresden, midden 20e eeuw, 22x14x8cm.

2 Porseleinen beeldjes, marskramers
Startpreis 80 EUR

2 Porseleinen beeldjes, marskramers., Dresden, midden 20e eeuw, 14,5xø6cm en 15xø6cm.

Porseleinen man en vrouw
Ergebnis: 60 EUR

Porseleinen man en vrouw,Sitzendorf, Dresden midden 20e eeuw, 12x14x8cm.

2 Porseleinen beelden
Ergebnis: 90 EUR

2 Porseleinen beeldjes van draaiorgelfiguren , Dresden, midden 20e eeuw,14,5xø6cm. en 15xø6cm.

Porseleinen beeld, trompetist
Startpreis 30 EUR

Porseleinen beeld van een trompetist, Dresden, midden 20e eeuw, 14xø6cm.

Porseleinen beeld, zwerver
Ergebnis: 25 EUR

Porseleinen beeld van een zwerver ,Dresden gem.,f met kroon, midden 20e eeuw,10,5x4x4cm.

Porseleinen groep, valsspeler
Startpreis 725 EUR

Porseleinen groep van een valsspeler tijdens het kaarten. op houtenplateau,gesign. Merli,King's Italië, 20e eeuw,29x56x35cm.

Porseleinen edele dame
Ergebnis: 46 EUR

Porseleinen beeld van een edele dame,gemerkt King's Italië,20e eeuw, 15xø16cm.

Porseleinen groep Sommeil
Startpreis 80 EUR

Porseleinen groep Sommeil , Dresden, midden 20e eeuw,15x17x12cm.