Boris Klein, ingekleurde ets op papier, spotprent met honden 44x18cm. Cond.: G
M.A. Hanton (1928 England), aquarel op papier, dorpsgezicht 31x23cm. Cond.: U
14 Etsen 18e eeuw. Portretten van het Hollands koningshuis, diverse formaten. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje van Giethoorn 50x60cm. Cond.: G
Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
H. van Moerkerken 20e eeuw, olieverf op linnen, landschap met schapen 24x18cm. Cond.: G
L. Kong 20e eeuw, olieverf op linnen, Indonesische boten 45x60cm. Cond.: U
2x Monogram H.K. 80, aquarel op papier, twee vazen Griekenland 9x16,5cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G