Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Eiken theekastje
Ergebnis: 60 EUR

Hollands eiken theekastje ca. 1920 met los dienblad en geslepen glas rondom 77x66x47cm. Cond.: G

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startpreis 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G

Hostiehouder
Ergebnis: 90 EUR

Antiek verguld zilveren hostiedoosje ca. 47gr. 2xø4,5cm. Cond.: U

Landkaart Gelderland
Startpreis 30 EUR

Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G

2 Zilveren lepeltjes
Startpreis 20 EUR

Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G

Ring WG ameth.
Ergebnis: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.

4 Wandtegels
Startpreis 10 EUR

Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G

3 Japanse vazen
Startpreis 60 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

2 Delfts bloempotten
Startpreis 10 EUR

2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G

10 Delen porselein
Kein Mindestpreis

10 Delen porselein o.a; Chinees porselein 19e en 20e eeuw en Royal porselein. Cond.: U

Jugendstil vaas
Startpreis 25 EUR

Majolica jugendstil vaas ca. 1910 met bloemdecoratie. Voet beschadigd 28xø12cm. Cond.: G

2 Familie borden
Startpreis 60 EUR

Twee Chinese borden ca. 1900 met bloemdecor en 2 familiewapens ø21,5cm. Cond.: G

2 Kastkommen
Ergebnis: 25 EUR

Twee antieke kastkommen gemerkt Petrus Regout Maastricht met blauw chinoiserie decor ca. 1900 10xø16,5cm. Cond.: G

Delfts blauw tabakspot
Startpreis 350 EUR

Grote antieke Delfts blauwe keramiek tabakspot 18e eeuw Holland. Opschrift "St. Vincent" met bloemdecor, deksel beschadigd 34xø25cm. Cond.: G

2x Lladro meisje
Ergebnis: 60 EUR

2x Porseleinen Lladro,meisje met emmers 22cm. verlegen meisje 20,5cm. Cond.: U

2 Platelen vazen
Ergebnis: 50 EUR

Twee keramiek vazen. 1x Gouda Regina 438 W.B. Bonsel (chip aan de voet). 1x Vaas Eros 1924, ontwerp W.J.R. (haarscheuren). 23-28cm. Cond.: R

Porseleinen inktpotje
Kein Mindestpreis

Porseleinen inktpotje eind 19e eeuw (waarschijnlijk Frans). Compleet uitgewerkt en beschilderd met bloemen. Inktpotje heeft klein chipje aan de rand 19x13cm.

11 Delen porselein
Ergebnis: 50 EUR

Elf diverse delen 17e en 18e eeuws Chinees porselein. 6 Diverse kopjes en 5 diverse schoteltjes Cond.: R-G

Kaststel 2-Delig
Startpreis 50 EUR

Twee porseleinen vazen Delfts blauw 20e eeuw, Jugendstil vorm, decor met bloemen en schepen 27xø12cm. Cond.: G

Strooier
Startpreis 50 EUR

Antieke blauwkristallen poedersuiker-strooier met messing montuur. Amandelvormig geslepen ca. 1880 (Boheems, kleine chip) 16,5xø6cm. Cond.: G

Fruittester
Ergebnis: 10 EUR

Glazen fruittester met onderschaal ca. 1900, minimale beschadiging 10xø22cm. Cond.: G

2 Porseleinen lijsten
Startpreis 20 EUR

2 Porseleinen lijsten met figuren 20e eeuw, gouddecor. 1x Man in kledendracht, 1x vrouw met kledendracht 11,5x14cm. Cond.: G

Tegeltableau 6-pas
Startpreis 150 EUR

6-Pas tegeltableau 18e eeuw met diverse dierlijke voorstellingen o.a; een hert, haas, eend en 3 vogels 39x26cm. Cond.: R-G

Tegeltableau 9-pas
Startpreis 200 EUR

9-Pas tegeltableau 18e eeuw. 8 tegels met afbeeldingen van engelen, 1 tegel van een vogeltje. Alle tegels afkomstig van hetzelfde baksel 40x40cm. Cond.: R