Ongesigneerd bronzen beeldje van een zittend jongetje op wit marmeren sokkel begin 20e eeuw 11,5cm. Cond.: G
Terracotta buste staand op maremeren sokkel(Fabrication Belge) ca. 1910 gesigneerd Maquet Nr.: 5521 10, 37x20x11cm. Cond.: G
Antieke bronzen figuur van een Griek op marmeren sokkel ca. 1900 13x6x4,5cm.
Messing bureaulamp met groen gekleurde glazen kap 21e eeuw. 31x26x16cm. Cond.: U
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Twaalf Herend porseleinen theekoppen 6x9cm. met gebak schotels ø17cm. 20e eeuw Hongarije, Decor van bladgoud en roze bloemen Cond.: G
2 Porseleinen beeldje van een druivenplukker (20xø7cm.) en druivenplukster (21xø7cm.). Dresden, midden 20e eeuw,(vrouw zeer licht bestoten).
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, mondaine vrouw in Amsterdam 30x40cm. Cond.: G
2 Icoontjes. 1x Ontslapen van de Moeder Gods 20e eeuw Russisch, 1x Opdracht in de tempel 20e eeuw, Russisch. Beide 9,5x11cm.
Onduidelijk gesigneerd (H.A. ......) ca. 1900, aquarel op papier, boerenhoeve met figuren 25x32cm. Cond.: G
Landkaart van Osnabruck (ingekleurd) 20e eeuw. Lithografie op papier 42x33cm. Cond.: G
Drie oude mahoniehouten stoelen met biedermeier bekleding 20e eeuw, 91x52x48cm. Cond.: G
Twee zilveren theelepeltjes met heks- en zwaanmotief. 835/000 21gr. Cond.: G