Diese Webseite verwendet Cookies

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kralentas, zilv. beugel 98
Kralentas, zilv. beugel
Startpreis 280 EUR
Verkauft
Bureaulamp 2364
Bureaulamp

Ergebnis:

25 EUR

Tiffany lamp, rose 2357
Tiffany lamp, rose
Startpreis 90 EUR
Tegel 4595
Tegel
Startpreis 15 EUR
3-Delig Delfts kaststel 4588
3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 100 EUR
Verkauft
12 Kop en schotels 4609
12 Kop en schotels

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Moerkerken 1159
Moerkerken

Ergebnis:

45 EUR

Schilderij, Kong 1152
Schilderij, Kong
Startpreis 125 EUR
Kaketoe 4581
Kaketoe
Startpreis 20 EUR
GG Solitairring 62
GG Solitairring
Startpreis 325 EUR
2 Aquarellen H.K., vazen 1145
2 Aquarellen H.K., vazen
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Div. Hummels + bordje 4736
Div. Hummels + bordje

Ergebnis:

80 EUR

Oorstekers WG met bril. 55
Oorstekers WG met bril.
Startpreis 120 EUR
2 Icoontjes 2321
2 Icoontjes
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Serviesje 2314
Serviesje

Ergebnis:

12 EUR

2x Porseleinen beeld 4751
2x Porseleinen beeld
Startpreis 125 EUR
Dienblaadje 48
Dienblaadje
Startpreis 200 EUR
Onduidelijk gesigneerd 1109
Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Hostiehouder 2307
Hostiehouder

Ergebnis:

90 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900 1102
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900
Startpreis 35 EUR
Landkaart Gelderland 1095
Landkaart Gelderland
Startpreis 30 EUR
2 Zilveren lepeltjes 12
2 Zilveren lepeltjes
Startpreis 20 EUR
3 Mahoniehouten stoelen 3302
3 Mahoniehouten stoelen
Startpreis 75 EUR
Verkauft
Eiken theekastje 3295
Eiken theekastje

Ergebnis:

60 EUR