Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

07. Aprilveiling 2011

Versteigerung am Freitag, 8. April 2011 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ring WG ameth.
Ergebnis: 600 EUR

Ring WG bezet met een amethist 2.38 crt. en briljant 0.32 crt., Ø 52, 4.7 gr.

Zilveren rammelaar
Startpreis 60 EUR

Zilveren hartvormig rammelaartje met steel. 925/00016gr. 8,5cm. Cond.: G

Schoteltje KPM
Startpreis 20 EUR

Porseleinen schaaltje gemaakt door K.P.M. Duitsland. 30-er Jaren met decor van goud en bloemen 3xø11cm. Cond.: U

3 Meissen borden
Startpreis 70 EUR

Drie diepe Meissen borden ca. 1860-1880, 1e keus, reliëfdecor "Ozier". 1 bord met haarscheur, 2 borden met lichte randschade ø22-23cm.

3 Chinese borden
Ergebnis: 45 EUR

Drie Chinese borden 18e-19e eeuw. 1x Klein bord met Chinees teken ø16cm. 1x Bord met figuren ø18cm. 1x Bord met planten en vogels ø22cm. Enkele kleine glazuurfoutjes.

2 Deel Hutschenreuter
Ergebnis: 26 EUR

Twee delen Hutschenreuther. 1 Vaas 23cm. en 1 suikerpotje 16cm. Omlopend goudkleurig vogeldecor, model 605208

Meissen bord
Startpreis 180 EUR

Meissen bord 2de helft 20e eeuw,in het midden met bloemen beschilderd buitenste rand cartouches met bloemenreliëfs op kobalt blauwe ondergrond. met goudversiering. Ø 28 cm.

Delfts kaststel
Startpreis 100 EUR

3-Delig porseleinen kaststel 20e eeuw Holland "Porseleine Fles Delft". Handbeschilderd 30,5xø17cm. en 21xø14cm. Cond.: U

Porseleinen schemerlamp
Ergebnis: 55 EUR

Porseleinen lampenvoet met groepje bestaande uit een jongen en een meisje op een bankje. Schierholz Germany 30xø16cm. Cond.: G

2 Imari vazen, kraagrand
Startpreis 40 EUR

Twee 18e eeuwse imari kraagvazen gedecoreerd met bloemen. 1 Vaas met haarscheur en chipje aan de rand 22,5xø13,5cm. 1 Vaas met haarscheur en slechte restauratie 22,5xø12cm.

Hoekkastje
Ergebnis: 45 EUR

Notenhouten hoekkastje in de Engelse stijl ca. 1970. Boven met beglaasde deuren Cond.: G

Balinees vleesbestek
Ergebnis: 20 EUR

Balinees mes en vork in houtbewerkte schede met koper 20e eeuw. 47cm. Cond.: G

2 Pennen + Briefopener
Ergebnis: 25 EUR

2 Pennen + Briefopener

Aziatisch spel
Startpreis 20 EUR

Aziatisch spel

Bureau
Startpreis 125 EUR

Notenkleurig strak bureau met links achter de deur 1 schapje en rechts achter de deur 3 lades. 20e eeuws. Bureau kan vrij staan. 80x125x85cm. Cond.: G

Leren draaifateuil
Ergebnis: 50 EUR

Bruin gecapituneerde leder draai relaxstoel 80-er jaren Cond.: G 105x80x74cm.

Messing staande lamp
Ergebnis: 15 EUR

Moderne messing staande lamp 137cm. Cond.: G

3 Houten tablets
Startpreis 20 EUR

Drie oude bewerkte houten tablets met jachtvoorstellingen. 2x Jager met pijp 1x Edelherten 20e eeuw. 37x30x2cm. 28x20x3cm. en 21x35x2,5cm. Cond.: G

Plantentafeltje
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten plantentafeltje 20-er jaren 56xø43cm. Cond.: G

4 Wandtegels
Startpreis 10 EUR

Vier oude Hollandse wandtegels 19e-20e eeuw in eiken lijst. 1 kant beschadigd 16x16cm. Cond.: G

3 Japanse vazen
Startpreis 60 EUR

Set van 3 porseleinen Japanse siervazen 2e helft 20e eeuw. Zwart met goud decor van pauwen en ijsvogels 26x14x6cm. 33x22x5cm. en 19x19x6cm. Cond.: U

6 Houten olifanten
Startpreis 10 EUR

Zes houten figuren van olifanten 20e eeuw India, 8-19cm. Cond.: G

Schilderij
Startpreis 40 EUR

Sije Thoeke 20e eeuw, olieverf op paneel, boereninterieur 40x50cm. Cond.: G

2 Delfts bloempotten
Startpreis 10 EUR

2 Delfts Holland bloempotten (keramiek) 20e eeuw. 1 Chipje van de rand 13xø16cm. Cond.: G