Grote antieke Duitse rozenklok met Schwarzwalder uurwerk. Beschildering is in goede staat. Rechts een randbeschadiging 38x29x14cm. Cond.: G
Antieke Franse kolompendule 19e eeuw. Zwarte lak met bouille techniek. ingelegd met koper en parelmoer. Moet worden gerestaureerd 52x30x17cm. Cond.: G
Antiek mahoniehouten kamergemak kastje met band ingelegd. Staand op koperen wieltjes, vermoedelijk Engeland ca. 1900 81x51x48cm. Cond.: G