Zeldzame grote Franse torenklok ca. 1880 van vuurverguld brons en notenhout. Zijpanelen van brons en beschilderd glas met Frans wapenschild. 8-Daags uurwerk (Parijs) 60x24x24cm. Cond.: G
Antieke Hollandse zilveren koffiekan met blanco monogramschild, op florale vierpoot. Eind 19e eeuw, 2e gehalte grootkeur zilver met daarin uitvoerstempel. ø ca.14 cm., H.ca.27 cm., ca.885 gr. Cond.:G
Tiffany lamp met metalen voet, brons gepatineerd 21e eeuw 38xø27cm. Cond.: U
Drie oude Perzische messen waarvan twee in schede. Materiaal: Plated, leder, hout en metaal in goede staat 26-38cm. 20e eeuw.
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Munt van 1G Nederland uit 1847 Willem II, munt is in redelijke tot goede staat ca. 9,8gr.
Munt van 2,5G Nederland uit 1840 Willem I, munt is in redelijke staat ca. 25,05gr.
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Gouden munt van 10 Gulden uit 1877 Willem III, Munt is in goede conditie. ca. 6,7gr
10 Hollands zilveren 835/000 dessertmessen, model "filet", Jaarletter: Z, 1959. Cond.:G
Frans Masereel (handgesigneerd) (Blankenberge 1889 - 1972 Avignon), houtsnede op papier, wintergezicht met lopende man 18x11,5cm. Cond.: U
Antiek kristallen parfumflesje met zilveren kraag en dop. H.9 cm., Cond.:U