Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Parelcollier
Ergebnis: 25 EUR

Parelcollier 10 rijig L.90cm., met onyx en zilverkogels 925/000,

3 Plated dienbladen
Ergebnis: 30 EUR

Drie grote Engelse plated dienbladen/presenteerschalen begin 20e eeuw 36-61cm. Cond.: R-G

Ring amet/peridot
Ergebnis: 20 EUR

Ring zilver 925/000 ø 53, bezet met amethist en peridot 11.6 gr.

2 Plated dienbladen
Ergebnis: 45 EUR

Twee grote Engelse plated dienbladen met hekjesrand begin 20e eeuw 46-61cm. Cond.: R-G

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Kein Mindestpreis

Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd

Armband
Ergebnis: 15 EUR

Armband van kwarts scarabeeën (mestkever) op elastiek

Zilv. ketting + hanger
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren ketting (925/000) L.80 cm. met hanger (925/000) gesigneerd Vassilov. Voorstellend een gezicht van een Indiase man met gesloten ogen. 6/7x4x1,5cm ca. 41.85 gr.

Dameshorloge, double
Kein Mindestpreis

Damespolshorloge Double, Commodoor kwarts, wit lederen band.

Ring, blauwe steen
Kein Mindestpreis

Vergulde ring met zirkonia en een blauwe steen. ø 55.

Ketting zirk.
Kein Mindestpreis

Ketting zilver 925/000 L.44 cm. waaraan een hanger bezet met zirkonia

Schilderij landschap ca. 1800
Ergebnis: 130 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, berglandschap met vele figuren 27x21cm. Cond.: M

2 Paardenprenten
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse Franse ingekleurde paardenprenten in originele lijst, getiteld "La Course" en "Les apprets D'une course", vochtvlekken 33x22cm. Cond.: R

Kopergravure, admiraal Tromp
Ergebnis: 30 EUR

Cornelis Tromp, P. Lely pinxit A Blooteling sculp et ex 1676. (vermoedelijk 19e eeuwse nadruk), gravure op papier 31x46cm. Cond.: G

2 Litho's muzikanten
Ergebnis: 15 EUR

Twee 19e eeuwse prenten van muzikanten, litho op papier. Prenten in notenfineer biedermeier lijsten. 1 Prent beschadigd 23x19cm. Cond.: G

2 Portretminiaturen
Ergebnis: 35 EUR

Twee miniatuurportretten op ivoor, 1x onduidelijk gesigneerd 19e-20e eeuw 11,5x10cm. en 14x12cm. Cond.: G

Stalinterieur naar Wouwerman
Kein Mindestpreis

Philippe Wouwermans pinxit J.E. Mathieu sculpist 1780 poste pres D'anvers, gravure op papier (vochtvlekken) 32x25cm. Cond.: R

2 Litho's
Ergebnis: 20 EUR

Twee 19e eeuwse prenten, litho op papier, "Les mangeurs d'huitres" en "La baume d'acier" 23x31cm. Cond.: G

Ets
Kein Mindestpreis

Oude etsplaat Petrus Schenk, gravure op papier, zeegezicht met schepen 30x40xcm. Cond.: G

Vijzel zonder
Kein Mindestpreis

Bronzen vijzel (mortier) 18e-19e eeuw zonder stamper ø13-ø16cm. Cond.: G

Tinnen inktset
Ergebnis: 60 EUR

Barok tinnen inktset ca. 1780 met diverse stempels en barok ornamentuur op de pootjes en lade 11x23x13cm. Cond.: G

Olielamp, blauwglazen voet
Ergebnis: 20 EUR

Blauwe opalineglazen petroleumlamp ca. 1900 32xø14cm. Cond.: G

Divers plated
Ergebnis: 30 EUR

Diverse plated schalen, koffiekannen etc. Cond.: R

Haardstel
Ergebnis: 59 EUR

19e Eeuwse 4-delige haardset van gietijzer met messing handgrepen, voorstellend putti met fruit boven het hoofd 70-125cm. Cond.: G

2 Haardschermen
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse koperen haardschermen ; 1x 4-delig rechthoekig en 1x 5-delig in waaiervorm(apart) 132x51cm. en 51xø67cm. Cond.: G