Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Parelcollier 105
Parelcollier

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
3 Plated dienbladen 125
3 Plated dienbladen

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ring amet/peridot 135
Ring amet/peridot

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
2 Plated dienbladen 144
2 Plated dienbladen

Ergebnis:

45 EUR

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900. 180
Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Kein Mindestpreis
Verkauft
Armband 183
Armband

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Zilv. ketting + hanger 185
Zilv. ketting + hanger

Ergebnis:

25 EUR

Dameshorloge, double 330
Dameshorloge, double
Kein Mindestpreis
Ring, blauwe steen 331
Ring, blauwe steen
Kein Mindestpreis
Ketting zirk. 366
Ketting zirk.
Kein Mindestpreis
Verkauft
Schilderij landschap ca. 1800 1056
Schilderij landschap ca. 1800

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
2 Paardenprenten 1132
2 Paardenprenten

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Kopergravure, admiraal Tromp 1135
Kopergravure, admiraal Tromp

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
2 Litho's muzikanten 1139
2 Litho's muzikanten

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
2 Portretminiaturen 1144
2 Portretminiaturen

Ergebnis:

35 EUR

Stalinterieur naar Wouwerman 1147
Stalinterieur naar Wouwerman
Kein Mindestpreis
Verkauft
2 Litho's 1162
2 Litho's

Ergebnis:

20 EUR

Ets 1363
Ets
Kein Mindestpreis
Vijzel zonder 2026
Vijzel zonder
Kein Mindestpreis
Verkauft
Tinnen inktset 2079
Tinnen inktset

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Olielamp, blauwglazen voet 2093
Olielamp, blauwglazen voet

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Divers plated 2105
Divers plated

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Haardstel 2114
Haardstel

Ergebnis:

59 EUR

Verkauft
2 Haardschermen 2124
2 Haardschermen

Ergebnis:

50 EUR