Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Parelcollier 105
Parelcollier

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ring amet/peridot 135
Ring amet/peridot

Ergebnis:

20 EUR

Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900. 180
Zilveren zakhorloge Samuel ca. 1900.
Kein Mindestpreis
Verkauft
Armband 183
Armband

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Zilv. ketting + hanger 185
Zilv. ketting + hanger

Ergebnis:

25 EUR

Dameshorloge, double 330
Dameshorloge, double
Kein Mindestpreis
Ring, blauwe steen 331
Ring, blauwe steen
Kein Mindestpreis
Ketting zirk. 366
Ketting zirk.
Kein Mindestpreis
Vergulde zilveren ring 128
Vergulde zilveren ring
Startpreis 10 EUR
Zilv. ring, Eillat 328
Zilv. ring, Eillat
Startpreis 10 EUR
Verkauft
2 Zilveren kettingen 162
2 Zilveren kettingen

Ergebnis:

15 EUR

Zilv. ring, barnsteen 329
Zilv. ring, barnsteen
Startpreis 15 EUR
Verkauft
Collier 106
Collier

Ergebnis:

20 EUR

Multi color collier 107
Multi color collier
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Collier 160
Collier

Ergebnis:

20 EUR

Multicollor collier 161
Multicollor collier
Startpreis 20 EUR
Diverse sieraden 181
Diverse sieraden
Startpreis 20 EUR
Sleutelhanger 237
Sleutelhanger
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas 251
Ring sneeuwkwarts/blauwtopaas

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
2 Kettingen, bloedkoraal 79
2 Kettingen, bloedkoraal

Ergebnis:

60 EUR

Hanger zilver verg.onyx 84
Hanger zilver verg.onyx
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900 59
Zilveren vestzakhorloge ca. 1900

Ergebnis:

25 EUR

Broche 109
Broche
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Ring rookkwarts 127
Ring rookkwarts

Ergebnis:

30 EUR