Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Opdenoff, zeegezicht 1032
Opdenoff, zeegezicht
Startpreis 8.000 EUR
Dommelshuizen, zeegezicht 1000
Dommelshuizen, zeegezicht
Startpreis 8.000 EUR
Amsterdams staand horloge 3528
Amsterdams staand horloge
Startpreis 6.000 EUR
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw 3503
Amsterdamse staartklok, 18e eeuw
Startpreis 5.000 EUR
Verkauft
Ton Schulten 1001
Ton Schulten

Ergebnis:

7.500 EUR

Ring WG diam.hart 3
Ring WG diam.hart
Startpreis 3.900 EUR
Vuurvergulde klok (Amor) 3502
Vuurvergulde klok (Amor)
Startpreis 3.750 EUR
Verkauft
Duitse Hamburger Schapp 4002
Duitse Hamburger Schapp

Ergebnis:

3.400 EUR

Italiaans schilderij op paneel 1022
Italiaans schilderij op paneel
Startpreis 3.500 EUR
Jan Rijlaarsdam 1044
Jan Rijlaarsdam
Startpreis 3.000 EUR
Wortelnoten kabinet 4013
Wortelnoten kabinet
Startpreis 2.500 EUR
Schilderij, Evert Moll 1107
Schilderij, Evert Moll
Startpreis 2.500 EUR
Verkauft
Radslot geweer 2708
Radslot geweer

Ergebnis:

2.205 EUR

Louis Seize commode 4003
Louis Seize commode
Startpreis 2.200 EUR
Verkauft
Monumentale Franse pendule 3565
Monumentale Franse pendule

Ergebnis:

2.200 EUR

F. van Kregten 1011
F. van Kregten
Startpreis 2.000 EUR
Johan Dijkstra '54 1003
Johan Dijkstra '54
Startpreis 2.000 EUR
Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach 2734
Dubbelloops jachtgeweer, damast M. Mach
Startpreis 1.950 EUR
5-Kaars kandelaar 167
5-Kaars kandelaar
Startpreis 1.900 EUR
2x 3-Kaars kandelaar 166
2x 3-Kaars kandelaar
Startpreis 1.900 EUR
3-Delig servies op dienblad 17
3-Delig servies op dienblad
Startpreis 1.900 EUR
Vuurvergulde Empire pendule 3523
Vuurvergulde Empire pendule
Startpreis 1.800 EUR
Empire pendule ca. 1810 3514
Empire pendule ca. 1810
Startpreis 1.800 EUR
Schilderij, Poussin 1005
Schilderij, Poussin
Startpreis 1.800 EUR