Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bronzen figuur 5003
Bronzen figuur

Ergebnis:

250 EUR

Bronzen beeld 5135
Bronzen beeld
Startpreis 1.000 EUR
Bronzen hertenkoppel 5009
Bronzen hertenkoppel
Startpreis 625 EUR
Bronzen beeld 5136
Bronzen beeld
Startpreis 500 EUR
2 Houten beelden ca. 1800 5132
2 Houten beelden ca. 1800
Startpreis 500 EUR
Bronzen figuur, danseres 5144
Bronzen figuur, danseres
Startpreis 450 EUR
Albasten figuur 5133
Albasten figuur
Startpreis 380 EUR
Jugendstil kan 5005
Jugendstil kan
Startpreis 360 EUR
Verkauft
Bronzen beeld, F. Nachtmann 5123
Bronzen beeld, F. Nachtmann

Ergebnis:

315 EUR

2 Kerkelijke beelden 5006
2 Kerkelijke beelden
Startpreis 350 EUR
Kopergeslagen engelenhoofd 5134
Kopergeslagen engelenhoofd
Startpreis 300 EUR
Bronzen beeld, man met putti 5131
Bronzen beeld, man met putti
Startpreis 300 EUR
Bronzen beeld, putto 5110
Bronzen beeld, putto
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Bronzen paardenhoofd 5102
Bronzen paardenhoofd

Ergebnis:

350 EUR

Bronzen beeld, Deeriot 5018
Bronzen beeld, Deeriot
Startpreis 300 EUR
Bronzen sculptuur 5007
Bronzen sculptuur
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Vergulde Quan Yin 5040
Vergulde Quan Yin

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Vrouw in gewaad 5141
Vrouw in gewaad

Ergebnis:

250 EUR

Bronzen beeld, Jezus 5114
Bronzen beeld, Jezus
Startpreis 250 EUR
Marmeren wasbak + figuur 5074
Marmeren wasbak + figuur
Startpreis 250 EUR
Oosters beeld, India 5037
Oosters beeld, India
Startpreis 250 EUR
2 Kandelaren met figuren 5130
2 Kandelaren met figuren
Startpreis 240 EUR
Beeld, 17e eeuw 5000
Beeld, 17e eeuw
Startpreis 220 EUR
Verkauft
Bronzen beeld, Beck 5124
Bronzen beeld, Beck

Ergebnis:

180 EUR