Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Hutschenreuther, restservies
Ergebnis: 40 EUR

Groot Hutschenreuther (Duitsland) porseleinen restservies (Bavaria Exzellenz), minimale beschadigingen Cond.: R

3 Chinese borden
Startpreis 100 EUR

Drie Chienese 18e eeuwse porseleinen borden met tuindecor met vaas, bloemen, ballustrade etc. Kang Xi, randschades en haarscheur ø23,5cm. Cond.: G

Schaaltje, kan, bonbonniere
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren tablet
Startpreis 150 EUR

Keramiek mosterdpotje
Startpreis 25 EUR

Keramieken mosterdpotje met tinnen deksel, rondom versierd met diverse voorstellingen. Tweedimensionaal opgewerkt, vermoedelijk Duitsland. oortjes is gebroken en gelijmd 9xø7cm. Cond.: R

Schaal ca. 1920
Startpreis 30 EUR

Barok vitrine
Startpreis 490 EUR

Mahonie kabinet
Startpreis 990 EUR

Eiken kabinet
Kein Mindestpreis

Hollands eiken 18e eeuws Louis Quinze kabinet (klein model). Origineel binnenwerk en prachtige patina. Beslag is vervangen maar wel oud 223x165x59cm. Cond.: G