Kapitale Chinese vaas 20e eeuw met gouddecor en landschapsdecor met planten, bloemen en vele vogels 50xø24cm. Cond.: U
Delftsblauwe scheerbekken met geschulpte rand 18e eeuw, van de klauw (1753). Linkerkant met kuiltje voor de duim. Bekken is gedecoreerd met bloemen staand op vazen. Haarlijn en randschade
Grote Chinese celadon kraagvaas met oren op een houten sokkel 19e eeuw. Geheel gedecoreerd met diverse bloemen staand op vazen. 56xø21cm.(zonder sokkel). Cond.: G
Grote monumentale Delftse pronkvaas 19e eeuw in barok vormgeving. Rijkelijk versierd met koppen van zeemonsters, bloemen en landschappen in zeer goede staat 59x39x26cm. Cond.: G
3-Delig Chinees porseleinen kaststel met blauw decor van figuren. 1 Vaas is slecht gerepareerd aan de rand 27x12x9cm. en 21x5x7cm. Cond.: R
Aparte Gouda plateel petroleumlamp "755 Anger Gouda Holland" met bloemendecor ca. 1920. Koperen reservoir. Alles in zeer goede staat 37xø20cm. Cond.: G
Drie grote dekselvazen, gemerkt Societe Ceramique Maestricht Vieux Delft Holland. Blauw decor met pauwen en bloemen. 8-kantig. 1 Deksel beschadigd. 36xø17cm.
Grote 18e eeuwse Chinees keramieken dekselpot (gemberpot) met blauw decor van bloemen en vlinders 21xø23cm.
Bijzonder Frans Fayence (Bretons) azijnstel. Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw op losse onderschotel en tinnen duimrust. 18e of 19e eeuw 22x28x15cm. Cond.: G
Twee grote bijzondere Frans Fayence schenkkannen (Bretons). Bont geglazuurd keramiek. Voorstelling van een man en vrouw. Met los deksel 35x27x17cm. Cond.: G
Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G
Japans porseleinen goud-imari bord met bloemdecor 19e eeuw 4,5xø23,5cm. Cond.: G
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw chieng lung met blauw decor van planten, bloemen en vlinders. Lichte randschades ø23,5cm. Cond.: G
Duitse KPM porseleinen balsende Auerhaan 20e eeuw 13x13x11cm. Cond.: G
Twee delen Herend porselein. 1x opengewerkte bonbonschaal 4,5xø12,5cm. en 1x siervaasje met bloemdecor 7,5xø10cm. Cond.: G
Kapitale Chinese vaas met goud en roze achtergrond. Afbeeldend bloemen, vogels en een vrouw met kind eind 20e eeuw 33xø23cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse Delfts keramieken tabakspot met opschrift "Tabac: Rappee", origineel koperen deksel 31xø20cm. Lichte glazuurschade onder Cond.: G
Twee delen Makkums aardewerk 19e - begin 20e eeuw; 1x apekannetje gesigneerd J.R. Steensma (beschadigd), 1x poes met halsband, gesigneerd Fz. Licht beschadigd 19-25cm. Cond.: R
Verzameling van 9 keramieken theepotten 1e helft 20e eeuw waaronder; 2x Staffordshire (poes en konijn), 1x teckel van Erphila Germany, 1x poedel (onduidelijk), 1x Ongemerkt rood hondje, 1x gevlekte te...
Vijf bijzondere Chinees porseleinen rijstkommen uit de 18e eeuw met blauw decor. 2 Kommen beschadigd, 1 kom met lichte randschade en haarscheur 7xø14,5cm. Cond.: R
Twee Delftse bonte borden 18e eeuw, gemerkt De Klauw. Lichte randschade en 1 chip ø24cm. Cond.: G
Groot 18e eeuws Delfts bont sierbord, gemerkt De Klauw met bloemvaas decor. Lichte randschade ø34,5cm. Cond.: G
Twee grote Japans porseleinen imari vazen met bloemdecor 19e eeuw. 1 Kraag gelijmd 32xø17cm. Cond.: R
Grote antieke Delftse vaas (keramiek) 18e eeuw met Chinees blauw decor. Lichte randschades 22xø18,5cm. Cond.: G
Delfts porseleinen plaquette 20e eeuw naar een voorstelling van Louis Apol 44x32cm. Cond.: G
Keramieken Delfts bonte vaas 18e-19e eeuw met bloemdecor. Chip uit de rand 30xø20cm. Cond.: R-G
Twee kapitale Chinese Fam. Rose vazen 18e-19e eeuw, rijk beschilderd met Geisha's en bloemen. Vazen hebben een geschulpte kraag 62x27cm. Cond.: G
Bijzondere grote Japans imari porseleinen 19e eeuwse vaas met grote draak. Tweedimensionaal opgewerkt, plantenmotief 48xø26cm. gelijmde chip Cond.: R
Chinees porseleinen Ghedi vaas 17e-18e eeuw met blauw bloemendecor, randschade bodemrand Cond.: G
Chinees porseleinen papegaai gemonteerd op bronzen vuurvergulde voet ca. 1890 23x16x12cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met geschulpte rand. Decor van vogels en bloemvaas in zeer goede staat ø46,5cm. Cond.: G
Twee grote Japanse goudimari dekselvazen 19e eeuw met prachtige beschildering (fijn uitgewerkt) van bloemen en vogels. 47xø21cm. 1 Vaas is rondom gescheurd Cond.: R-G
Grote Kantonese dekselvaas (keramiek) 19e eeuw, afgebeeld met krijgers en bloemen 49xø25cm. Cond.: G
Twee Kantonese sierborden ca. 1900 (keramiek) afgebeeld met krijgers. 1 Chip gerestaureerd ø25,5cm. Cond.: G
Drie antieke Japanse goudimari borden 19e eeuw met bloemmotief in zeer goede staat ø21cm. Cond.: G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw bloemendecor. Lichte randschades en 1 haarscheur ø23cm. Cond.: R
Grote diepe Chinees porseleinen schotel 16e-17e eeuw. Landschapsdecor met vogels en lelies in waterpartij (chip uit de rand) 6xø30cm. Cond.: G
Acht Chinees porseleinen kopjes met schotels ca. 1900. Binnenin beschilderd met bloemdecor 4xø11cm. Cond.: G
Japans porseleinen goudimari vierkante fles 19e eeuw met planten- en bloemmotief 24x9x9cm. Cond.: G
Prachtige Chinees porseleinen cachepot op zuil 19e eeuw met blauw landschaps- en bloemdecor. Haarscheur 105x36x36cm.
Chinees porseleinen knobbelvaasje 18e eeuw met vliegende haan (of roofvogel) afgebeeld 16xø9cm. Cond.: G
Twee grote Chinees porseleinen kommen 18e eeuw met blauw bloemendecor, 1 kom heeft randschades en 1 kom heeft randschades en haarscheur 9xø18,5cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen dekselvaas 19e-20e eeuw, rijk gedecoreerd met landschap en figuren. Voornamelijk groen/blauw 40xø24,5cm. Cond.: G
Bijzonder groot Japans 19e eeuws goudimari porseleinen sierbord met bloemen, vogels en landschapsdecor. In zeer goede staat ø45,8cm. Cond.: G
Monumentale Japans aardewerken kutani vaas, rijk bewerkt en beschilderd met bloemen en figuren. haarscheurtje in de kraag en een stukje van het lint mist 81xø35cm. Cond.: G
Chinees keramieken 18e eeuwse gemberpot met blauw landschapsdecor en figuren 15xø16cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot met interieur- en bloemendecor ca. 1900 18xø18cm. Cond.: G
Zeldzaam 17e eeuws Chinees porseleinen bord afgebeeld met een zeemonster met Foo-hond kop. Familietekens verso ø17,8cm. Cond.: U