Notenhouten 17e eeuws heilig figuur staand op bol en sokkel 33x12x14cm. Cond.: G
Notenhouten 16e eeuws heilig figuur op aardbol met zeemonster en puttikopje. Vermoedelijk Zuid-Duitsland 24xø12cm. Cond.: G
Authentiek vroeg Chinees houten figuur, vermoedelijk 16e-17e eeuw in vitrine (ca. 1930) 39x19x10cm. Cond.: G
Zeldzaam bronzen eind 19e eeuws beeld voorstellend: Heilige drie-eenheid, God de vader met tiara, de Heilige geest als duif en Jezus afgebeeld als het lam Gods op het boek met de 7 zegels. Met rest-vu...
Grote marmeren buste voorstellend een Romeinse Moor met porseleinen ogen. 19e-20e eeuw 65x47x21cm. Cond.: G
Aparte Jugendstil kan met als voorstelling een man met baard en liggende vrouw. Compositie metaal ca. 1900, gesigneerd Mausels Paris 27x22x18cm. Cond.: G
Twee grote terracotta kerkelijke beelden, voorstelend: Jezus en een keer Heilige Gerardus Majella,19e eeuw. mist 1vinger en 1 deel is los 60x37x21cm. en 60x37x19cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel met annotatie zittend figuur. (Therm. troon) Unica 1993 Fl. 1.800,= 20x20x17cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een jongen met korf op de rug ca. 1880, ongesigneerd H.: 12cm. Cond.: G
Twee kapitale bronzen edelherten staand op ovaal marmeren sokkels (tegenstukken) 20e eeuw, gesigneerd J. Moigneus?. In zeer goede staat 77x36x25cm. Cond.: G
18e Eeuws heilig figuur met restbeschildering (armpje is weg), vermoedelijk Duitsland 18,5cm. Cond.: R
Gietijzeren Santa Barbara gegoten door de firma Bunderus (gesticht in 1731). Beeld is gemonogrammeerd M.H. 19e-20e eeuw 37x18x8cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een jongen met duif in de hand ca. 1900, ongesigneerd H.: 21cm. Cond.: G
Bronzen Jugendstil figuur ca. 1900 in de vorm van een dame met twee tulpen, ongesigneerd 17,5x10x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur, voorstellend een halfnaakte aangeketende dame, geheel gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw Cond.: U
Twee stijgerende paarden met figuren ca. 1900, gemaakt van compositie metaal. Onduidelijk gesigneerd 40x32x14cm. Cond.: G
Twee bronzen figuren op bronzen sokkel, ongesigneerd ca. 1900. 1x Don Quichotte 1x Hermes 18-20cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Afrikaanse olifant op marmeren sokkel, Art Deco ca. 1920 12x12x7cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een Romeinse vrouw met kind. gesigneerd F. Duriot ca. 1870-1900 27x25x15cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend Napoleon op een zuil met marmeren voet 28x10x10cm. Cond.: G
Mariabeeld met speeldoos 1e helft 20e eeuw van compositie metaal 25,5x9x9cm. Cond.: G
Hans Harders (Duitsland 1875 - ), bronzen figuur van roedel springende reeën op eikenhouten sokkel. Gietstempel Launchhammer Bildguss 62x8x24cm. Cond.: G
Oud bronzen figuur met opschrift "Katholiek onderwijs met drank" 1e helft 20e eeuw, Amsterdamse school stijl 14,5x12x13cm. Cond.: G
Oude aluminium plaquette van Adolf Hitler 12x10x1cm. Cond.: G
Groot bronzen beeld op marmeren voet met Romeinse voorstelling van 2 vrouwen in Romeins interieur met halve zuil 21e eeuw 36xø26cm. Cond.: G
Bronzen figuur van een dame met pauw op marmeren sokkel 21e eeuw 28x20x14cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur, voorstellend een estafetteloper gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 33x24x8cm. Cond.: G
Bronzen figuur voorstellend 2 dolfijnen met tropische vissen 2e helft 20e eeuw op marmeren voet 33x24x13cm. Cond.: G
Bronzen vrouwenfiguur in denkende houding, vermoedelijk Raedecker H.: 13cm. Cond.: G
Bronzen zittend vrouwenfiguur met paardestaart, vermoedelijk Raedecker H.: 15cm. Cond.: G
Bronzen figuur van 2 dolfijnen op marmeren voet 2e helft 20e eeuw 40x26xø22cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890, voorstellend een vrouw met tamboerijn. gesigneerd F. Moreau 41x15x15cm. Cond.: G
Compositie metalen figuur ca. 1890 voorstellend een violist uit de 18e-19e eeuw. geheel gemonteerd op marmeren voet. Stukje van de strijkstok mist 30x21x10cm. Cond.: R
Zittende bronzen boedha met spiegel en hoofdtooi 2e helft 20 eeuw 18x12x8cm. Cond.: G
Groot beeld, gesigneerd G. Demage van compositie metaal ca. 1900 H.: 47cm. Breuk bij been
Art Deco compositie metalen figgur, voorstellend een jachthond. geheel gemonteerd op marmeren voet ca. 1920 20x20x9cm. Cond.: G
Groot Indiaas bronzen beeld van een religieuze danseres 20e eeuw 86x31x14cm. Cond.: G
Bronzen Thaise zittende figuur 18e-19e eeuw H.:23,5cm. Cond.: G
Bronzen Thaise figuur 18e-19e eeuw staand op houten sokkel H.: 34cm. Cond.: G
Grote Chinese bronzen figuur Quan Yin met goudkleurig kleding 2e helft 20 eeuws 57x19x14cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 49x23cm. Cond.: G
Bronzen beeld van een staande kraanvogel op ronde sokkel eind 20e eeuw 50x22cm. Cond.: G
Bronzen uil gemonteerd op marmeren voet, gesigneerd Milo, 21e eeuw 25x14x15cm. Cond.: U
Bronzen figuur, voorstellend een golfer gemonteerd op marmeren sokkel 21e eeuw 30x15x13cm. Cond.: U
Bronzen naakte liggende damesfiguur op marmeren voet 21e eeuw 16x28x13cm. Cond.: G
Twee compositie metalen figuren ca. 1880, voorstellend Griekse god en godin gedragen op engelenhoofden, geheel staand op koperen sokkel 68-71cm. Genummerd aan de onderkant "23897" en "23961" Cond.: G
Frans compositie metalen figuur "Flore et Zephyr par Kossowski", staand op houten sokkel ca. 1890, gesigneerd Kossowski H.: 87cm. Cond.: G