Diese Webseite verwendet Cookies

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Kolompendule 3524
Kolompendule

Ergebnis:

180 EUR

Pendule, 19e eeuw 3525
Pendule, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Klokkenstel 3526
Klokkenstel

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Pendulestel 3527
Pendulestel

Ergebnis:

225 EUR

Amsterdams staand horloge 3528
Amsterdams staand horloge
Startpreis 6.000 EUR
Verkauft
Waterklok 3529
Waterklok

Ergebnis:

150 EUR

10 Wekkers 3530
10 Wekkers
Startpreis 175 EUR
Verkauft
Franse pendule 3531
Franse pendule

Ergebnis:

120 EUR

Art Deco klokkenstel 3532
Art Deco klokkenstel
Startpreis 110 EUR
Reiswekker met slagwerk 3533
Reiswekker met slagwerk
Startpreis 460 EUR
Verkauft
Torenklokje 3534
Torenklokje

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Blauw porseleinen stel 3535
Blauw porseleinen stel

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Comtoise 3536
Comtoise

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Tafelklok 3537
Tafelklok

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Staande klok 3538
Staande klok

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Staand Engels horloge ca. 1820 3539
Staand Engels horloge ca. 1820

Ergebnis:

500 EUR

Art Deco klokkenstel 3540
Art Deco klokkenstel
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Frans klokkenstel 3541
Frans klokkenstel

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
3-Delige marmeren pendule 3542
3-Delige marmeren pendule

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3543
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Klokkenstel 3544
Klokkenstel

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Pendule 3545
Pendule

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Vrijslinger, Gustav Becker 3546
Vrijslinger, Gustav Becker

Ergebnis:

70 EUR

Oude pendule 3547
Oude pendule
Startpreis 30 EUR