Zeldzame 16e eeuwse bijl gegraveerd met kruisteken. Waarschijnlijk originele steel met been en smeedijzeren afsluiting. Zogenaamde beulsbijl, werd gebruikt voor executie. Het wapen is in zeer goede or...
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 41cm. Cond.: G
19e Eeuwse degen met bewerkte handgreep en gegraveerd lemmet. Origineel lederen schede, in zeer goede staat Cond.: G
Groot 19e eeuws gegraveerd dubbelloops pistool, voorlader. Gemerkt CMCM. 1 mechaniek moet worden nagekeken 32x14x5cm. Cond.: G
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 39cm. Cond.: G
19e Eeuwse sabel met bronzen handgreep en gegraveerd lemmet met vergulding. In goede originele staat 96cm.
Decoratief zwartkruit pistool, model 18e eeuw met koperdraad ingelegd (replica) 40cm. Cond.: G
Zeldzaam Radslotgeweer, 16e eeuw, gegraveerd met jachttaferelen en ivoren inlegwerk met afbeelding van een zeemonster. Bewerkte kolf met voorraadruimte voor kogels. Het geweer is in uitstekende origin...
Dubbelloops penvuur jachtgeweer met graveerwerk 19e eeuw in zeer goede staat 117cm. Cond.: G
Oude karabijn, gemerkt met het "Krupp Stahl teken" en gemerkt met een Japans teken 127x13x5cm. Cond.: G
Koppel dubbelloops pistolen ca. 1800 met knikloop. Mechanisme bij 1 pistool moet worden nagekeken 23x3x10cm. Cond.: G
Lichtgewicht damesgeweer 18e-19e eeuw, enkelloops voorlader met bewerkte kolf. Geheel in zeer goede originele staat L.: 100cm. Cond.: G
Gegraveerde revolver 19e eeuw, "Guedalag Eibab" in goede originele staat 22cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Geheel bewerkte bronzen handgreep en origineel lederen schede. Gegraveerd lemmet, in zeer goede originele staat 99cm. Cond.: G
Dubbelloops penvuur jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en licht graveerwerk. Dit geweer is in zeer goede originele staat 118cm.
Nederlands officierstenue WO II met broek, jas, pet en spelden in goede staat Cond.: G
Origineel klein bronzen kanon 18e-19e eeuw, genummerd 110 op de wielen (gietijzer) 10x27x17cm. Cond.: G
Amerikaans Winchester geweer voor hagelschot met monogram, Gegraveerd R.W.A.O. met mahonie kolf in uitstekende staat. Winchester repeating Arms Co. New Haven Conn. USA. eind 19e eeuw 125x19x3,5cm. Con...
Chroom stalen revolver 19e eeuw (6-schots) in zeer goede staat 17cm. Cond.: G
19e Eeuws dubbelloops pistool, voorlader monogram C.J.G. In zeer goede staat 19x3,5x10cm. Cond.: G
Prachtige degen ca. 1900 met bewerkte bronzen handgreep met leeuwekop en naakte figuur. gegraveerd lemmet met vergulding. In zeer goede originele staat 84cm. Cond.: G
Antiek lederen holster met pistool, haan mist bij pistool en roestaanslag. Riem is met DDR gesp 42x19x7cm. Cond.: R
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw met damast loop en graveerwerk. Het geweer is in goede orignele staat 117cm. Cond.: G
Mini revolver 19e eeuw, gegraveerd en gestempeld. Draaimechanisme werkt niet meer en kogelaflsuiting is weg 14,5cm. Cond.: R
Gegraveerde revolver 19e eeuw, kogelafsluiting is weg en revolver draait niet meer 17cm. Cond.: R
Oude karabijn, gemerkt Erfurt 1890. Onschadelijk gemaakt 125x13x5cm. Cond.: G
Dubbelloops jachtgeweer 19e eeuw, gemerkt Husqvarna Vapenfabrik, in zeer goede originele staat 117cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 35cm. Cond.: G
Decoratief 19e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 33cm. Cond.: G
Prachtige kromsabel ca. 1900 met originele schede in originele goede staat 89cm. Cond.: G
Zeldzaam dubbelloops jachtgeweer met graveerwerk en goudinleg. Gemerkt M. Mach Prag ca. 1800. Damast loop en bewerkte kolf, het geweer is in zeer goede originele staat 107cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 30cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 28cm. Cond.: G
Prachtige 19e eeuwse Perzische sabel, rijk bewerkt met messing en brons. Ivoren heft (mist stukje) en gegraveerd lemmet 80cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse 4-loops revolver met draaimechanisme (voorlader) en graveerwerk. In zeer goede originele staat 20cm. Cond.: G
Decoratief 18e eeuws model zwartkruit pistool in goede staat, replica 29cm. Cond.: G
Prachtige sabel in originele messing schede en mooi bewerkte handgreep ca. 1900, vermoedelijk Duitsland. Wapen is in goede originele staat 98cm. Cond.: G
Aparte 19e eeuwse dubbelloops pistool (voorlader) met ontstekingsmechanisme onderaan. Het wapen is in zeer goede originele staat 18cm. Cond.: G
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met graveerwerk "Maute Arona A Limoges". Geweer is in goede originele staat
Dubbelloops voorlader 19e eeuw voor hagelschot met damasten lopen. Gegraveerde hanen en zijkanten "Fauzin A Sos". Het geweer is in mooie originele staat 118cm. Cond.: G
Prachtige sabel ca. 1900, vermoedelijk Duitsland met ankerteken (marine). Opengewerkte bronzen handgreep met ivoor en origineel lederen schede. In zeer goede originele staat 88cm. Cond.: G
Zeldzame enkelschots voorlader 18e-19e eeuw met graveerwerk en goudinlegwerk. Rocailles uitgesneden op de kolf, damasten loop. Geweer is in goede originele staat 140cm.
Dubbelloopse voorlader met hagelschot 19e eeuw. Bewerkte kolf met hertekop. Twee bewerkte hanen en graveerwerk. In mooie originele staat L.: 111cm. Cond.: G