Cornelis Christiaan Dommelshuizen (Den Haag 1842 - 1928, gesigneerd met Dommersen), olieverf op linnen, havengezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met figuren 83x51cm. Cond.: G
Ton Schulten (origineel), olieverf op linnen, "Zonovergoten 1999", coulissenlandschap. Typisch werk van deze bekende Twents schilder, galeriewaarde € 30.000 - € 40.000, 140x170cm. Cond.: U
Manfred Nipp (1951 Hamburg - Bremen) Dand VI, diverse tentoonstellingen, verso prijs 7.100,-, mixed media op linnen 111x141cm. Cond.: U
Johan Dijkstra '54, Groninger ploeg (Groningen 1896 - ), olieverf op linnen, portret van Mevr. Lancee - Bolt. IN opdracht geschilderd door Johan Dijkstra, vriend van de familie Lancee. Voorzien van he...
Marie Henrie Mackenzie (Rotterdam 1878 - 1961 Hilversum), olieverf op paneel, woonwagenkamp met figuren 48x35cm. Cond.: G
Gaspar Dughet Poussin (toegeschreven aan) (1615 - 1675 Frankrijk), olieverf op linnen, landschap met 5 figuren, gebouwen en bomenpartij 42,5x22cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 100x130cm. Cond.: G
Ru van Rossem (Origineel) (Amsterdam 1924 - 2007, diverse tentoonstellingen), gemengde techniek op papier, voorstelling van een Indische Zebu. Herkomst kunsthandel Borzo 70x50cm. Cond.: U
Adrianus Johannes Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), aquarel op papier, landeschap met koeien, melkende boer en boerin 50x32cm. Cond.: G
Henk Schuring 1965 (1928 - 1984 Enschede), olieverf op linnen, abstracte compositie 150x118cm. Cond.: G
Theo Beerendonk (Amsterdam 1905 - ), tekening op papier, vrouw in interieur 15x27cm. Cond.: G
Johannes Aurelius Richard Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, "Melktijd" 50x70cm. Cond.: G
Werner Weiskönig 76/100, 4-kleurige litho op papier, "Abend auf Mallorca" 46x32cm. Cond.: U
Jan Kagie (Den Haag 1907 - 1991), olieverf op paneel, dorpsgezicht met kanaal en bruggetje 24x30cm. Cond.: G
Jan Wiegers '55, Groninger ploeg Epreuve d'artiste (Oldenhove 1893 - 1959 Amsterdam), aquatint op papier, duinlandschap Cond.: G
Johannes Bosboom (Den Haag 1817 - 1891), gemengde techniek op papier, kerkinterieur met figuren 31x41cm. Cond.: G
Ongesigneerd, gemengde techniek op papier, herkomst "Beeld en Aambeeld" te Enschede, moderne compositie 65x50cm. Cond.: G
Arie Johannes Zwart (1903 Rijswijk - 1981), olieverf op paneel, plasgezicht 34x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op linnen, Hollands wintergezicht met ijspret, 4 figuren en duwslede. Sterk gecraceleerd, zeer vuil en op paneel gezet (kan er makkelijk afgehaald worden) 153x97cm. Con...
Cornelis Jan Mension (1882 - 1950), olieverf op linnen, twee eenden in het water 24x29cm. Cond.: G
Berry Brugman 1960 (Almelo 1915 - 1996), olieverf op linnen, dorpsgezicht met oldtimer en figuren 60x80cm. Cond.: G
Henry Moore '58 handgesigneerd (1898 - 1986 Engeland), lithografie op papier, beroemde Engelse beeldhouwer Cond.: G
Ongesigneerd 17e eeuws paneel (beschildering latere datum) (Franse of Italiaanse school), olieverf op paneel, landschap met diverse figuren 48x88cm. Cond.: G
Heinrich Wilhelm Schnaars? (1820 - 1914, onduidelijk gesigneerd), olieverf op linnen, strandgezicht net bomschuiten en figuren 36x24cm. Cond.: G
Wim Nefkens ca. 1920, olieverf op linnen, "Coming Sheep" 40x60cm. Cond.: G
Gerardus Johannes Delfgaauw, olieverf op linnen, straatje met figuren te Hattem 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, landschap met huis, herder en vee 31x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (op lijst naamplaatje van Pieter Pieterz. Barbiers Amsterdam 1749-1842), olieverf op geparketeerd paneel, watermolen met figuren 32x23cm. Cond.: G
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw (Monogram A.?), olieverf op paneel, wandelende hond in kleding met lantaarn (nachtwacht) 17x13cm. Cond.: G
Anton heyboer 1965 (1924 - 2005), ets op papier nr. 2/14 eigendruk, "de vrouw bepaald het niveau, man zonder hoofd is voldoende" 58x43cm. Cond.: G
David Adolph Constant Artz (1837 - 1890) (UV lamp getest), olieverf op linnen, interieur met moeder en kinderen 32x42cm. Cond.: G
George Willem Opdenhoff (diverse musea) (Fulda 1807 - Den Haag 1873), olieverf op linnen, zeegezicht in de storm rijkelijk gestoffeerd met schepen en figuren. Oude bedoeking en restauratie 96x142cm. C...
Onduidelijk gesigneerd Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met vuurboom 20x30cm. Cond.: G
Charles Henri Clement Quinton (1851 - 1920 Frankrijk), olieverf op linnen, Frans landschap met paardekar en landarbeiders 42x26cm. Cond.: U
Floor Looy 1997 Almelo, pastel op papier, abstracte compositie 40x50cm. Cond.: G
Anton Heyboer, olieverf op papier, gekleurde kip 30x38cm. Cond.: G
Jan Wiegers (Groninger ploeg) (Oldenhove 1893 - Amsterdam 1959), ets op papier, eigen druk voorstellende L. Lancee '21 20x26cm. Cond.: G
Willem Steelink Jr. (Amsterdam 1856 - 1928 Voorburg), aquarel op papier, herder met schapen 44x26cm. Cond.: U
Gesigneerd A. Schelfhout, olieverf op paneel, Hollands ijsvermaak 16x10cm. Cond.: G
Johannes Wernardus Bilders (1811 - 1890 Oosterbeek), verkocht in 2007 in Wenen, olieverf op paneel, Hollands landschap 62x41cm. Cond.: G
Andries Verleur 1909 (Amsterdam 1876 - 1953 Amersfoort), olieverf op linnen, stilleven met bloemen op vaas 45x65cm. Cond.: G
Johan Braakensiek (1858 Amsterdam - 1940), map met 20 diverse prenten. "van Holkema en Warendorf + K. Groesbeek". Kaft heeft vlekken 40x30cm. Cond.: G
Russische school 1e helft 21e eeuw, Kyrillisch gesigneerd, olieverf op paneel, liggend vrouwelijk naakt 46x33,5cm. Cond.: G
Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, winters stadsgezicht met figuren 39x50cm. Cond.: G
Jan Harm Weyns (Zwolle 1864 - Rotterdam 1945), olieverf op paneel, stilleven met peren 40x30cm. Cond.: G
Willem van Nieuwenhoven (1879 - ), olieverf op linnen, boeklezende oude man (rabbijn?) 40x30cm. Cond.: G
Monogram ADJ 94, olieverf op paneel, riviergezicht met figuren 15x9cm. Cond.: G