Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G
Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G
Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G
Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R
Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G
19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R
Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G
19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G
Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G
Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G
Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G
Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen tafelstuk met ruitslijpsel en kristallen pegels. In zeer goede staat 33xø25cm. Cond.: G