Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

10. Januariveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2012 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kristallen botervloot
Ergebnis: 70 EUR

Hollands kristallen botervloot ca. 1900. Amandel- en ruitgeslepen in goede staat 13xø16cm. Cond.: G

Glazen fles met hand
Startpreis 30 EUR

Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G

Glazen mand ca. 1900
Startpreis 30 EUR

Glazen mand 20e eeuw, mondgeblazen met handvat, mooie gevouwen vormgeving 26x20x24cm. Cond.: G

2 Glazen dekselschalen
Startpreis 20 EUR

Twee glazen bonbonschalen met deksel 20e eeuw (1x Imp Babylon Design, mondgeblazen), zwaar uitgevoerd 18,5xø15cm. en 24xø14cm. Cond.: G

10 Kristallen schaaltjes
Ergebnis: 80 EUR

Tien delen Hollands waaierkristallen schaaltjes ca. 1900. Chips af ø10cm. Cond.: R

Flessenonderzetter + 8 delen
Ergebnis: 40 EUR

Acht delen Hollands kristal ca. 1900 (waaierkristal); 1x bonbonschaal, 1x flessenonderzetter, 2 zoutnappen, 2 schenkkannetjes, 1 vaasje en 1 schaaltje. Minime chips 4-19cm. Cond.: G

3 Kristallen karaffen
Startpreis 30 EUR

Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R

8 Glazen ca. 1910
Ergebnis: 40 EUR

Acht prachtige amandelgeslepen kristallen glazen ca. 1930 9-12cm. Cond.: G

13 Delen glaswerk
Startpreis 30 EUR

Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G

Kristallen stel
Startpreis 150 EUR

19e Eeuws amandelgeslepen kristallen marmeladeset met twee marmelade inzetcoupes. Binnen onderaan chips af 25x22x10cm. Cond.: R

Kleine krist. karaf
Startpreis 30 EUR

Klein Hollands kristallen ruitgeslepen karafje 19e eeuw 21xø11cm. Cond.: G

Mandje met onderschotel
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G

Hollandse karaf
Ergebnis: 50 EUR

19e Eeuwse waaierkristallen karaf. Chipje binnenin de stop 36xø10cm. Cond.: G

11 Likeurglazen, roemers
Startpreis 80 EUR

Elf Duitse ruitgeslepen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 13-16cm. Cond.: G

8 Likeurglazen, roemers
Startpreis 50 EUR

Acht Duitse ruitgeslepen kristallen gekleurde likeurglazen 1e helft 20e eeuw 12xø5cm. en 10,5xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Ergebnis: 50 EUR

Zeven amandelgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø4,5cm. Cond.: G

7 Likeurglazen, roemers
Ergebnis: 50 EUR

Zeven gekleurde ruitgeslepen kristallen likeurglazen 1e helft 20e eeuw Duitsland 12xø5cm. Cond.: G

Glazen schaal + standaard
Startpreis 40 EUR

19e Eeuws kristallen tafelstuk met ruitslijpsel en kristallen pegels. In zeer goede staat 33xø25cm. Cond.: G

Schaaltje, kan, bonbonniere
Ergebnis: 20 EUR

Drie delen Frans porselein met goud- en bloemdecor. Schenkkan 13x18x13cm. Cond.: G, Bonboniere 13x18x14cm. Cond.: R (hengsel kapot, maar voorhanden) en een Tablet 3x24x19cm. (haarscheur) Cond.: R