Huibert Schallenberg (Delft 1883 - 1909), olieverf op paneel, vaas met anemonen 10x8cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, Nr. 29., ets op papier, Amerikaanse haven met stoomboten-aanlegplaats 18x23cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, nettenboedster 28x20cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, cavaleristen met paarden (vochtvlekken buiten de moetrand) 15x10cm. Cond.: G
Monogram P. ca. 1910, ets op papier, twee zwervers met wandelstokken 10x14cm. Cond.: G
Willem Maris (1844 Den Haag - 1910 Den Haag), tekening op papier, 3 portretten (vergeeld, geen vlekken) 29x21cm.
Gesigneerd Henry Schouten ca. 1920, olieverf op linnen, boer met paardenkar 75x55cm. Cond.: G
Bert van Weers, olieverf op linnen, plasgezicht met riet en koeien 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900, tekening op papier, portret van een vrouw (lichte vochtvlekken) 18x24cm. Cond.: R
Anthonius Phillipus Derkzen van Angeren (1878 Delft - Quebec ca. 1961), ets op papier, stadsgezicht met achterhuisen, gedrukt door den etser 24x15cm. Cond.: G
Pieter Gerardus van Os (Den Haag 1776 - 1839), ets op papier, man met pakezel en bok 21x19cm. Cond.: G
Wijnand Otto Jan Nieuwenkamp (Amsterdam 1874 - 1950 Italië), ets op papier (iets vergeeld) De Gracht 1-50 Nr. 43 Cond.: G
Gesigneerd Chicot 20e eeuw, lithografie op papier, paardensport scene 50x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 9,5x15cm. Cond.: G
Reinier Zeeman ca. 1700, gedruckt bij G. Valk Amsterdam, Nieuwe Scheeps Batalien 26x16cm. Cond.: G
Franse ets, onduidelijk gesigneerd "L. Brouet?" Nr. 22/50, ets op papier, Coin a Sartrouville 18x22cm. Cond.: G
Vier etsen 18e-19e eeuw; 1x biddende man ongesigneerd 19e eeuw, 1x de Vermaarde schoenmaker 18e eeuw, 1x tribunaal 18e eeuw, 1x landschap 18e eeuw of ouder Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse paardenprenten England Steeple Chase. Prachtige vruchtenhouten Biedermeier lijsten 59x52cm. Cond.: G
Pieter Dupont (Amsterdam 1870 - 1911 Hilversum), gravure op papier, stadsgezicht Amsterdam Nr. 35 44x19cm. Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, aquarel op papier, kerkinterieur met figuren in 17e eeuwse kleding 24x22cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met rijstvelden 45x35cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel, Indonesë 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesische havenplaats met schepen en ossenspan 60x40cm. Cond.: G
Sutjakno Kompoel Indonesië 50-er jaren, olieverf op linnen, Indonesisch landschap met ossenspan,45x35 cm.Cond.: G