Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Beeld, ivoren hoofd
Startpreis 850 EUR

Bronzen figuur staand op rots met ivoren handen en hoofd. Voorstellend een herderin met schapen, gesigneerd Alonzo Dominique (france) met onyx sokkel in goede originele staat 28x18x12cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Keck
Startpreis 140 EUR

Bronzen figuur op marmeren sokkel 20e eeuw, gesigneerd Keck (Duitsland). Jongen met kruiwagen 15x7x5cm. Cond.: G

Heilig figuur ca. 1700
Ergebnis: 300 EUR

Vroeg houten heilig beeld ca. 1700, voorstellend Christus op de bok met originele restpatina in de huidkleur en goede staat 21x12x10cm. Cond.: G

Denkende boedha op rots
Startpreis 110 EUR

Zittend 2 kleurige bronzen boedha op een rots, leunend met de kin op zijn handen 2e helft eeuw 15x15x9cm. Cond.: G

Bronzen man met paard
Startpreis 340 EUR

Bronzen figuur ca. 1890 voorstellend een jongen met zijn paard en accesoires (korf, gereedschap etc.). Prachtig fijn uitgewerkt op marmeren voet in zeer goede staat 23x28x13cm. Cond.: G