Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Empire pendule ca. 1820 3500
Empire pendule ca. 1820
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Friese staartklok 3501
Friese staartklok

Ergebnis:

2.750 EUR

Engelse skeletklok 3502
Engelse skeletklok
Startpreis 625 EUR
Jugendstil pendule 3503
Jugendstil pendule
Startpreis 825 EUR
Verkauft
Amsterdams horlogeuurwerk 3504
Amsterdams horlogeuurwerk

Ergebnis:

1.500 EUR

Amsterdams staand horloge 3505
Amsterdams staand horloge
Startpreis 8.000 EUR
Grote gestoken klok 3506
Grote gestoken klok
Startpreis 1.000 EUR
Engelse klok, inlegwerk 3507
Engelse klok, inlegwerk
Startpreis 875 EUR
Frans bronzen klokkenstel 3508
Frans bronzen klokkenstel
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Empire pendule 3509
Empire pendule

Ergebnis:

1.650 EUR

Verkauft
Klokkenstel 3510
Klokkenstel

Ergebnis:

300 EUR

Pendule met olifant 3511
Pendule met olifant
Startpreis 825 EUR
Franse pendule, 2 putti 3512
Franse pendule, 2 putti
Startpreis 350 EUR
Klokje met olifant 3513
Klokje met olifant
Startpreis 1.100 EUR
Bouille klokje 3514
Bouille klokje
Startpreis 225 EUR
3-Delig marmeren klokkenstel 3515
3-Delig marmeren klokkenstel
Startpreis 125 EUR
Engelse tafelklok 3516
Engelse tafelklok
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Vergulde pendule 3517
Vergulde pendule

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Klok mysterieus, dame 3518
Klok mysterieus, dame

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Pendule man + veer 3519
Pendule man + veer

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Tafelklok 3520
Tafelklok

Ergebnis:

80 EUR

Pendule met inlegwerk 3521
Pendule met inlegwerk
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Friese staartklok 3522
Friese staartklok

Ergebnis:

170 EUR

Klok 3523
Klok
Startpreis 200 EUR