Diese Webseite verwendet Cookies

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Speeldoos op poten 2000
Speeldoos op poten
Startpreis 2.500 EUR
Franse helm 2001
Franse helm
Startpreis 720 EUR
Vuurvergulde empire stijl lamp 2002
Vuurvergulde empire stijl lamp
Startpreis 900 EUR
Wortelnoten kistje, 18e eeuw 2003
Wortelnoten kistje, 18e eeuw
Startpreis 300 EUR
Kruis 2004
Kruis
Startpreis 225 EUR
Jugendstil schaal 2005
Jugendstil schaal
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Geldkist 18e eeuw 2006
Geldkist 18e eeuw

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Vogelkooitje 2007
Vogelkooitje

Ergebnis:

290 EUR

Bureauset 2008
Bureauset
Startpreis 240 EUR
2 Kandelaren 2009
2 Kandelaren
Startpreis 350 EUR
5-Delige inktstel 2010
5-Delige inktstel
Startpreis 240 EUR
Staande cloisonne  asbak 2011
Staande cloisonne asbak
Startpreis 200 EUR
Kruis 2012
Kruis
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Hoorn des overvloeds 1880 2013
Hoorn des overvloeds 1880

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Wijnschenkkan ca. 1880 2014
Wijnschenkkan ca. 1880

Ergebnis:

330 EUR

Bronzen vaas 2015
Bronzen vaas
Startpreis 100 EUR
Verkauft
2 Kandelaren 2016
2 Kandelaren

Ergebnis:

160 EUR

Grote plafoniere 2017
Grote plafoniere
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Messing hanglamp 2018
Messing hanglamp

Ergebnis:

100 EUR

Franse messing hanglamp 2019
Franse messing hanglamp
Startpreis 250 EUR
2x Castallette, vuurverguld 2020
2x Castallette, vuurverguld
Startpreis 250 EUR
Engelse bestekcassette 2021
Engelse bestekcassette
Startpreis 200 EUR
Verkauft
2 WMF vazen 2022
2 WMF vazen

Ergebnis:

130 EUR

WMF schaal 2023
WMF schaal
Startpreis 60 EUR