Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt met oranje/blauwe basiskleuren en Art-Deco motief. Mooie kwaliteit 210x128cm. Cond.: G
Prachtig handgeknoopt tapijt met donkerblauw/briek-rode basiskleuren. Mooie kwaliteit 170x126cm. Cond.: G
Handgeknoopt Perzisch tapijt Heriz, mooi en goed van kleur 146x201cm. Cond.: G
Chinees zijde tafeldoek 19e eeuw, zilverkleurig bestikt met herten, boom en bloemen. Restauraties Cond.: M
Perzisch handgeknoopt tapijt met briek-rode basiskleur. Beschadigd bij de kanten 194x117cm. Cond.: M