Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Pendule met olifant
Ergebnis: 1.300 EUR

Zeldzame antieke Franse pendule met Indische olifant en tijger. Gemaakt voor de Indische markt met emaille cartouches en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat met mooie originele patina 40x32...

3 Duitse celluloid poppen
Ergebnis: 80 EUR

Drie oude Duitse celluloid poppen; 1x schildpad model Ursel met vaste glazen ogen 34cm., 1x Cellba celluloid, gemerkt zeemeermin met glazen ogen 35cm. en 1x schildpad (celluloid) Ursel met glazen ogen...

7 Duitse poppen
Startpreis 60 EUR

Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G

Doos strip-/kinderboeken
Ergebnis: 15 EUR

Doos met diverse strip- en kinderboeken, o.a. 19 Suske en Wiske, Swiebertje, Dik Trom, Kruimeltje en anderen. Cond.:G

Grizzly beer
Startpreis 120 EUR

Beer, gemerkt Grisly, met glazen ogen. In zeer goede staat. 48 cm.

Kerstner
Ergebnis: 200 EUR

Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.

Kavel postzegels
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse postzegels, o.a. veel Luxemburg, Nederlands-Indië en Nederland, en nog diverse andere. Cond.:G

Reliëf van zandsteen
Startpreis 200 EUR

Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startpreis 25 EUR

Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G

Staande beuken lamp
Startpreis 30 EUR

Grote 30-er jaren beukenhouten staande lamp met getorste voet en etage 180xø50cm. Cond.: G

Toverlantaarn
Ergebnis: 30 EUR

Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R

Appelketel
Startpreis 30 EUR

Roodkoperen appelketel 19e eeuw (gezwaluwstaart) 21x24xø17cm. Cond.: G

Mac Dermott pennenset
Ergebnis: 25 EUR

Double Cross Mac Dermott pennenset in origineel etui in zeer goede staat 16,5x7x2cm.

4 Hengselpannen gietijzer
Startpreis 40 EUR

Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G

2 Tinnen kandelaars
Startpreis 40 EUR

Twee tinnen kandelaars ca. 1800 ca. 20cm. Cond.: G

Bronzen blaker
Startpreis 30 EUR

Koperen blaker 19e eeuw in goede originele staat 7x15xø12cm.

Kruisbeeld
Ergebnis: 10 EUR

Eikenhouten Heilig Kruis met compositie metalen Corpus Christie ca. 1900 in zeer goede staat 60x33cm. Cond.: G

Bontjas, Nerts
Ergebnis: 45 EUR

Oude nerts bontjas in goede staat (gereinigd) 104cm. Cond.: G

3 Kistjes Engeland
Startpreis 30 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

Barometer
Ergebnis: 45 EUR

Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G

Grote gestoken barometer
Startpreis 80 EUR

Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.

Cello
Ergebnis: 310 EUR

Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G

Bronzen dekseldoos
Ergebnis: 140 EUR

19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G

Japans lakwerk sieradendoos
Ergebnis: 15 EUR

Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G