Zeven oude Duitse poppen, compositie en celluloid 17-24cm. Cond.: G
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongemerkt (waarschijnlijk Kerstner). L.: 32cm.
Groot Oosters zandsteen wandreliëf bestaande uit 9 tegels met zandstenen omlijsting. Gemonteerd in zwartgelakt houten omlijsting 20e eeuw ca. 70x70cm. Cond.: G
Oude majolica petroleumlamp met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in Art Nouveau vormgeving (electrisch) 62xø23cm. Cond.: G
Toverlantaarn vroeg model ca. 1900 ongemerkt (schoorsteentje mist), diverse voorstellingen 21x9x21cm. Cond.: R
Vier antieke gietijzeren pannen 18e-19e eeuw 13-40cm. Cond.: G
Oude barometer met Hollands opschrift 2e helft 20e eeuw met hygro- en thermometer 75x13x10cm. Cond.: G
Grote antieke handgestoken wandbarometer, ca.1900, in zeer goede staat.L.59 cm.
Prachtige cello met standaard, gemerkt Blessing, 2e helft 20e eeuw,. In goede originele staat 112x37x20cm. Cond.: G
19e Eeuwse bronzen dekseldoos met ivoor beschildering op het deksel, voorstelling walvisvaart met walvis schip en sloep met figuren. 3xø8cm., Cond.:G
Japans lakwerk sieradendoos met parelmoer inlegwerk en verso opschrift "To Mr. F.C. Mays from Mayor Hu Hup of Taegu City 1954" in goede originele staat 13x24x18cm. Cond.: G