Groot Societe Ceramique Maastricht prsenteerblad met bloemenmotief ca. 1900 in zeer goede staat ø29cm. Cond.:G
Zwart stenen Chinese vaas met gouddecor. Rondom bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw, 28,5xø11cm. Cond.: G
Twee grote antieke kommen ca.1900, Bown Villeroy en Boch Flamand. 12xØ22cm., Cond.:G
Chinees porseleinen karaf met 5 drinkbekers in de vorm van karpers 20-er jaren. Oranje- en gouddecor 24,5x16x9cm. en 7,5x5x3cm. Cond.: G
Twee grote Chinees keramieken dekselpotten, grijs met blauw drakendecor 20e eeuw in goede staat 18xø19cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vazen 20e eeuw met figuren, bloemen, vlinders, vogelmotief. Haarscheur in hals 26-27cm. Cond.: R-G
Twaalf Royal Copenhagen porseleinen sierborden "The Hans Christian Andersen plates 1975" met gouddecor ø19cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje in 18e eeuwse stijl met figuren en bloemdecor ca. 1900. Lichte randschade binnenrand 11x15x12cm. Cond.: G
Chinees porseleinen kannetje en kommetje, 18e eeuw, beschilderd met takken,vogels en gouddecor. 9x9xØ6.5 en 3.7x7.3 cm., Cond.:G
Duits Meissen porseleinen figuur uit de Knauf tijd (handje mist), bloemen zijn licht beschadigd 12,9x5x6cm. Cond.: M
Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G
Grote Engels keramieken presenteerschaal gemerkt Johnson Bros England Old Britain Castles 20e eeuw 34x29cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpot met bronzen armaturen (later), bloemdecor en bamboe. Door opbouw bronzen armaturen beschadigd en aangepast 15x19x13cm. Cond.: M
Grote oude Gouda plateel Holland presenteertablet ca. 1930. Genummerd en monogram 44x32x3cm. Cond.: G
Twee Villeroy en Boch Bonn, keramieken vazen, 1e helft 20e eeuw, met landschappen decor. 20xØ11cm., Cond.:G
Twee Delftsblauwe knobbelvazen 20e eeuw met zeegezichten en bloemendecor 8-zijdig 26xø13cm. Cond.: G
15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.
Twee delen porselein 20e eeuw; 1x Herend porseleinen vaas met vogel en vlinderdecor, 1x strooier met bloemendecor Richard Ginori 11,5-14,5cm. Cond.: G
Twee Chinese keramieken borden met groen glazuur, ca,1900 of later, Ø24.5 en Ø25cm., Cond.:G
19e Eeuwse Chinees porseleinen standaard voor een vaas, met blauw decor van tempel en figuren (hoekje af). 13x9x9.4 cm., Cond.:R
Grote Duitse porseleinen Rosenthal vaas met bloemen en gouddecor 2e helft 20e eeuw 25xø22cm. Cond.: G