Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

HKO, draaimolen
Ergebnis: 250 EUR

Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G

Aquarel, straatgezicht
Ergebnis: 120 EUR

Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G

Fellmann, bloemstilleven
Ergebnis: 85 EUR

Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G

W. van Dort
Ergebnis: 360 EUR

Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G

M. de Jongere, aquarel
Ergebnis: 375 EUR

Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G

G.F. van Schagen, boerderij
Ergebnis: 90 EUR

G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, winterlandschap
Ergebnis: 160 EUR

J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, F. Heyl
Ergebnis: 70 EUR

Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G

Jan H. Bolink, stilleven
Ergebnis: 250 EUR

Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G

Mediterraans schilderij
Ergebnis: 70 EUR

Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G

Schilderij, Tilly Moes
Ergebnis: 70 EUR

Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G

Joop Kropff
Ergebnis: 520 EUR

Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, Reimon 1929
Ergebnis: 30 EUR

Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G

Vermunt
Ergebnis: 40 EUR

H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R

J. Schalter
Ergebnis: 115 EUR

J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G

Onduidelijk gesig., schepen
Ergebnis: 525 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G

Beatrijs Kluivers
Ergebnis: 30 EUR

Beatrijs Kluivers '81, ets en aquarel op papier, 6/12 lijnets serie III, 6/12 aquarel serie III, Tassen 28x12cm. Cond.: R-G

Schilderij, 4 dames
Ergebnis: 90 EUR

19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G

Kaart "The lordship insulana"
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G

Ingekleurde kleinere kaart
Ergebnis: 60 EUR

Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G

Schilderij, W. Wirtz
Ergebnis: 35 EUR

W. Wirtz ca. 1930, olieverf op linnen, kruik met zonnebloemen 45x60cm. Cond.: R

Schilderij, A. Prins
Ergebnis: 50 EUR

A. Prins ca. 1910, olieverf op linnen, twee wandelende figuren bij avond 44x35cm. Cond.: R

Monogram, boerderij
Ergebnis: 30 EUR

Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G

Duinlandschap
Ergebnis: 30 EUR

Nunspeet 29/5 1910 (Jan van Vuren?), olieverf op linnen, duingezicht met dennen 32x25cm. Cond.: G