Monogram HKO 20e eeuw, olieverf op paneel, kermis met reuzenrad en vele figuren 38x29cm. Cond.: G
Johannes Gerardus den Hengst (1904 Delft - Amsterdam), aquarel op papier, St. Ommendwarsstraat Amsterdam met figuren 26x48cm. Cond.: G
Fellmann 88, olieverf op paneel, stilleven vaas met bont boeket.Mooie vergulde lijst met bladgoud. 45x68 cm., Cond.:G
Willem van Dort (Bergen op Zoom 1875 - 1949 Halsteren), olieverf op paneel, havengezicht met vele schepen 46x63cm. Cond.: G
Marius de Jongere (Drulman) (Amsterdam 1912 - ), aquarel op papier, Rotterdams havengezicht 36x13cm. Cond.: G
G.F. van Schagen, olieverf op paneel, boerenhuis 24x30cm. Cond.: G
J.C.B. 2e helft 20e eeuw, olieverf op paneel, romantisch Hollands ijsvermaak met figuren 30x40cm. Cond.: G
Heyl, olieverf op linnen, poldergezicht met boerderij en molen 50x70cm. Cond.: G
Jan Hendrik Bolink (Enschede 1913 - Enschede), olieverf op linnen, stilleven met fruit, tin en glas 50x60cm. Cond.: G
Adria Novelli 1939, olieverf op linnen, Mediterraanse kustplaats 40x80cm. Cond.: G
Tilly Moes, olieverf op linnen, stilleven met vaas en bloem 40x50cm. Cond.: G
Joop Kroppf ( Den Haag 1892 - ), olieverf op linnen, 's zomers landschap met werkende boer, kippen en hooimijten bij boerenhuisje 30x40cm. Cond.: G
Reimon 1929, olieverf op linnen, berglandschap met dennenbomen, 50x60cm. Cond.: G
H.Vermunt, olieverf op paneel, 1e helft 20e eeuw, Hollands ijsvermaak. 38x22 cm., Cond.:R
J. Schalter ca. 1910, olieverf op linnen, arbeiders op het land 77x61cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, Hollandse zeilboten op ruwe zee ( 2 plakkers) 60x80cm. Cond.: R-G
Beatrijs Kluivers '81, ets en aquarel op papier, 6/12 lijnets serie III, 6/12 aquarel serie III, Tassen 28x12cm. Cond.: R-G
19e Eeuws schilderijtje gesigneerd J. Schnoll, voorstellend 4 dames in jurken 15x19cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Gelderland, ets op papier, Ditio Trans isulana, "The Lordship of Trans-issalania" 26x17cm. Cond.: G
Antieke landkaart 16e-17e eeuw Harrewijn fecit? 1670-1730, ets op papier, Comitatus Zutphania, handingekleurd 19x14,5cm. Cond.: G
W. Wirtz ca. 1930, olieverf op linnen, kruik met zonnebloemen 45x60cm. Cond.: R
A. Prins ca. 1910, olieverf op linnen, twee wandelende figuren bij avond 44x35cm. Cond.: R
Monogram ca. 1900, olieverf op paneel, Twentse boerderij met figuur 20x30cm. Cond.: G
Nunspeet 29/5 1910 (Jan van Vuren?), olieverf op linnen, duingezicht met dennen 32x25cm. Cond.: G