Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Donker portret
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, jongensportret 11x14cm. Cond.: G

Schilderij, Winkelman, bloemstilleven
Ergebnis: 50 EUR

O.H. Winkelmann 1966 (Duitse school), olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x30cm. Cond.: G

C.M. van de Woerd
Ergebnis: 20 EUR

Pendant, stilleven
Ergebnis: 45 EUR

twee ongesigneerde schilderijen 21e eeuw, olieverf op paneel, 1x fruitstilleven en 1x bloemstilleven 9x7cm. Cond.: G

Schilderij, bloemstilleven
Ergebnis: 30 EUR

Ongesigneerd, olieverf op linnen, vaas met bloemen 20x24cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Ergebnis: 10 EUR

Leon Danchin, eenden
Ergebnis: 20 EUR

Schilderij naar B.C. Koekkoek
Ergebnis: 300 EUR

Ch. Dijkman, stadsgezicht
Ergebnis: 100 EUR

Schilderij, Portret Menna Maroeksse
Ergebnis: 50 EUR

Menna Maroeksse, acryl op papier (iets gebobbeld), portret Grace Jones 97x81cm. Cond.: G

Ets Maasbrug Rotterdam
Ergebnis: 15 EUR

Monogram FH/15
Ergebnis: 35 EUR

Monogram FH/15, gouache op papier, feest in een tuin met diverse figuren 60x45cm. Cond.: G

Schilderij, boten
Ergebnis: 160 EUR

Frans Baayens, bospad
Ergebnis: 80 EUR

Andree, bloemstilleven
Ergebnis: 60 EUR

H. Balsink
Ergebnis: 150 EUR

A.P. Rubbens
Ergebnis: 40 EUR

A.P.Rubbens?, ca.1920, gemengde techniek op papier, kinderportet, 25x20 cm., Cond.:G

Schilderij met schapen
Ergebnis: 50 EUR

J. van Santen ca. 1900, olieverf op linnen, herder met zijn schapen op bospad "Coming Sheep" 60x80cm. Cond.: G

Schilderij, Jaap Visser
Startpreis 40 EUR

2x Schipperus, ingelijst
Ergebnis: 25 EUR

Doek van Hassel
Ergebnis: 160 EUR

Ad van Hassel ( 1953 Roosendaal), acryl op linnen, tulpen 100x100cm. Cond.: G

Map etsen Minderman
Ergebnis: 240 EUR

Schilderij, Zwart
Ergebnis: 60 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op linnen, het IJ te Amsterdam 13x18cm. Cond.: G

Schilderij, Zwart
Ergebnis: 40 EUR

Marinus Zwart (Amsterdam 1882 - Loosdrecht), olieverf op paneel, landschap met korenschuiven 13x18cm. Cond.: G