Staaf brosche GG750/000AU (Meesterpunt) bezet met 1 briljant druppel en 5 briljanten 0.291ct. TW/VS L 100mm, 8.1 gr.
Hanger GG 750/000 met een ovale koraal gem 30x20 mm, 11.5 gr. 45x27 mm.
12 Zilveren petit-four schaaltjes buitenl. gek. (900) ca. 1920 met kabelrand.442 gr. Ø10cm.
Zilveren 835/000. roomkannetje met zwart gekleurd handvat ca. 1920 , 100 gr., H 8 xØ6cm.
Zilverpleet ajourbewerkt hengselmandje Hollands ca. 1900, Ø20 x 7cm.
Gedeeltelijk verguld zilv. wandelstokknop versierd met libelle's en bloemen. Ond. gek. 19e eeuw 55 gr., 8x Ø4.5 cm..
Zilveren wandelstokknop versierd met boeddhafiguren ca. 1900, 22gr., Ø 3cm.
Zilveren parasolhandvat met fraai gedreven voorstelling. Adres: E. Brahny - Croonenberghs / Luik (B) ca. 1880, 90 gr., 20 cm.lang
Herenpolshorloge GG 750/000, Swiss made, briljant lunete ca.0.70ct TW/VS, champagnekleurige wijzerplaat,bruine leren band
Zilveren sierlepel met Rembrandtieke voorstellingen Holl. gek. 1912.L 15cm., 30 gr.
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
Herenpolshorloge,roseG585/000 Poljet,bordeauxrode wijzerplaat,leren band
Zuidzee parel ketting, barok model,ø10-12 mm, met slot GG 585/000, L 44.5 cm.
Parel(zuidzee) ketting met magneet sluiting (patent Lange Austria) Zilver 925/000 verguld, parels in barok vorm met natuurlijke kenmerken.parels 11-17 mm, L 46 cm
Ring GG 750/000,Ø56, bezet met een zuidzee parel 14mm,16gr.