Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stadsgezicht Amsterdam C. De Bruin
Startpreis 900 EUR

Cornelis de Bruin (1870-1940), stadsgezicht van Amsterdam met figuren en kerk. 100x70cm

Louis Stutterheim
Ergebnis: 450 EUR

Louis Stutterheim 1873-1943 Den Haag, olieverf op karton 30x40cm Cond.: U

Jan Altink
Startpreis 750 EUR

Gesig. J. Altink, gemengde techniek op papier, bosgezicht 50x70cm. Cond.: G

Jan v.d.Zee
Startpreis 250 EUR

Gesig. J. v. d. Zee, gouache op papier, portret 40x50cm. Cond.: G

Jaap van Kregten boerderij met koeien
Kein Mindestpreis

Jaap van Kregten 1871-1937 Den Haag, olieverf op linnen, Twents landschap met boerderij en koeien, 50x70 cm. Cond.:U

v. Kregten, landschap met molen
Startpreis 100 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met stenderkastmolen. 50x70cm. Cond.: U

Johannes, boerenhoeve
Ergebnis: 45 EUR

Gesig. Johannes 1950, olieverf op linnen, Boerenhoeve. 40x60cm. Cond.: G

E.Klausen, rivierlandschap
Ergebnis: 30 EUR

Gesig. E. Klausen, olieverf op paneel, Rivierlandschap met boerderij. 24x18cm. Cond.: R

Theo Wolvecamp,
Ergebnis: 220 EUR

Theo Wolvecamp, geb.Hengelo, Zeefdruk op papier, abstracte compositie 40x55 cm, Cond.:U

v. Kregten landschap met koeien
Ergebnis: 40 EUR

Jaap van Kregten (1871-1937 Den Haag), olieverf op linnen, Twents landschap met koeien, 60x80cm. Cond: G

B.Baaijens
Startpreis 85 EUR

Bertus Baaijens Enschede naar Ruysdael, olieverf op linnen 60x90 cm. Cond.:U

Miralles.
Startpreis 3.500 EUR

Fransico Miralles(1848 Valencia-1901), olieverf op linnen. Genre; schilder van portretten. Bekende Spaanse impressionist(diverse prijzen ontvangen). 29,5x40cm. Cond.: U

B.Baaijens
Ergebnis: 55 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen,"De Dinkel in de winter" 30x40 cm. Cond:U

V. Reichelt
Startpreis 600 EUR

V. Reichelt, olieverf op linnen, portret van een naakte dame. Cond.: G

Pieneman
Startpreis 1.400 EUR

N. Pieneman, schilderij op paneel, voorstellende strandtafereel, 1844. incl. map met fotomateriaal. 28x23,5cm.

Klaas Bernink
Ergebnis: 275 EUR

Klaas Bernink, litho op papier, boerderij in de winter. 42x61cm. Cond.: G

v. Beek, stadsgezicht A'dam
Ergebnis: 190 EUR

Gesig. v. Beek, olieverf op paneel, stadsgezicht Amsterdam 24x30cm. Cond.: U

J.H. Weijns
Startpreis 350 EUR

J.H. Weijns(1864-1945 Rotterdam), aquarel op papier, portret van een heer. 39x45cm. Cond.: U

B.Baaijens
Ergebnis: 60 EUR

Bertus Baaijens Enschede, olieverf op linnen, "Watermolen van Haaksbergen" 24x30cm. Cond:U.

Joh.ter Horst
Startpreis 100 EUR

Gesig. Johan ter Horst, olieverf op linnen, Twentse Hoeve, 60x80 cm. Cond.:G

S. Coleman
Startpreis 800 EUR

S. Coleman(1916-1995 Ierland), olieverf op linnen, landschap Ierland. 60x80cm. Cond.: U

J.ten Kate , bosgezicht
Startpreis 80 EUR

Gesig. J ten Cate, olieverf op linnen, bosgezicht met paard en wagen. 50x70cm. Cond.: U

Bert Henri Bolink
Startpreis 450 EUR

Bert Henri Bolink (1876-1950 Enschede), olieverf op linnen, boerin met kippen. 55x44cm. Cond.: G

Cornelia van der Hart
Startpreis 300 EUR

Cornelia van der Hart(1851-1940 Den Haag), olieverf op paneel, danseres met tutu. 12,5x19,5cm. Cond.: U