Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

9 delen aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

schotel, Qianlong
Startpreis 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

4 chinese kommen
Ergebnis: 50 EUR

4 Chinese kommen

Bordje
Ergebnis: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

Imari bord
Startpreis 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Pors. theeservies P. Regout
Startpreis 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

bonbonschaaltje
Startpreis 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Aardewerken borden 3x
Ergebnis: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
Kein Mindestpreis

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

2 schotels
Startpreis 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Ergebnis: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

Vaas
Kein Mindestpreis

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Kein Mindestpreis

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

2 karaffen
Startpreis 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

Glazen schaal
Ergebnis: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

2 karaffen
Startpreis 90 EUR

2 kristallen karaffen waarvan 1 antieke. 33xØ13cm en 27xØ13,5cm(Antieke). Cond.: U

Karaf + bonbonschaaltje
Startpreis 60 EUR

Bonbonschaaltje 14xØ9cm. en een kristallen whiskeykaraf van geslepen kristal. 26x9x9cm.

6 glaasjes en bonbonniere
Kein Mindestpreis

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
Kein Mindestpreis

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
Kein Mindestpreis

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

plateel schaaltje
Startpreis 10 EUR

Plateel schaaltje met monogram A.X.

kavel vaasjes
Kein Mindestpreis

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Ergebnis: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Schaal
Startpreis 50 EUR

Arnhems plateel cakeschaaltje