Double Amerikaans zakhorloge ca. 1930, ankergang met kroon en secondenwijzer
Zilveren servetring (36gr.) en zilveren theezeefje 12cmx8cm (43gr.)
12 vleesmesjes art deco met zilveren heft en 12 vorkjes art deco met zilveren heft
Zilverkleurig Mosterdpotje met glazen inzet 8cmx4,5h
Verzilverd roomstelletje met 2 lepeltjes en een verzilverde coupe. Midden 20e eeuw
6 Zilveren lepels en 1 zilveren vorkje in casette van Hoeker & Zoon juweliers Amsterdam. Bewerkt met engelenkopje 255gr.
Zilveren vestzakhorloge ca. 1880, sleutelopwinding incl. sleutel, cilindergang
Zilveren zakhorloge, H Samuel Manchester ca. 1900, sleutelopwinding, ankergang. sleutel ontbreekt, met secondenwijzer. wijzerplaat beschadigd
Zilveren vestzakhorloge,,ca. 1880, snek, ankergang. met secondenwijzer, sleutel ontbreekt