Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

9 delen aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

Aardewerken borden 3x
Ergebnis: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

6 delen aardewerk
Kein Mindestpreis

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Vaas
Kein Mindestpreis

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Kein Mindestpreis

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

Glazen schaal
Ergebnis: 60 EUR

Glazen schaal met gietijzeren hengsel 1e helft 20e eeuw. 25x52cm. Cond.: G

6 glaasjes en bonbonniere
Kein Mindestpreis

6 borrelglaasjes geëtst, kistallen bonbonschaal op gebogen pootjes. Eind 20e eeuw

diversen glas 4x
Kein Mindestpreis

4 Delen glas waaronder 2 glazen La Lique-stijl, een karaf ,een pot

2 karaffen met 7 glazen
Kein Mindestpreis

2 Karaffen(H: 40cm en 36cm) en 7 glazen(H: 2x25cm en 5x20cm) eind 20e eeuw van geslepen glas. Handbeschilderd mooie kwaliteit.

kavel vaasjes
Kein Mindestpreis

Vaasje van glas, beschilderd en porseleinen kaarsenstandaard met ooievaardecor

2 Koektrommels
Ergebnis: 60 EUR

1 Jugendstil koektrommel met vertinde houder, 1 art deco koektrommel met messing houder. Begin 20e eeuw.

Servies Kaiser Thuringen
Ergebnis: 15 EUR

6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen

Gemberpot met console
Kein Mindestpreis

Chinees aardewerken gemberpot met console ca. 1910. Cond.: G

2 chinese schotels
Kein Mindestpreis

2 antieke porseleinen Chinese schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø22,5cm. Cond.: G

Juskom
Ergebnis: 50 EUR

Blauw Chinees aardewerken juskom ca. 1880-1900. oortje is gerepareerd. 6x22x11cm.

Serviesje satsuma
Ergebnis: 60 EUR

Serviesje satsuma ca. 1920 bestaande uit; 1x koffiekan, melk-&suikerpotje, 4 kop en schotels. Cond.: G

4 Chinese schotels
Kein Mindestpreis

4 Chinese porseleinen schotels 18e eeuws(kleine beschadigingen). Ø13cm. Cond.: G

2 Kop en schotels
Ergebnis: 40 EUR

2 Kop en schotels 18e eeuws. 7,5xØ11cm. en 7xØ10,5cm.

3x Kop en schotel
Ergebnis: 60 EUR

3x Kop en schotel China 18e eeuws Chien Lung. Blauw met bloemenmotieven, minimale bschadigingen. Schotels: Ø13cm. Kopjes: 5xØ8cm.

Kutani rijstkom
Kein Mindestpreis

Kutani rijstkom met figuren beschilderde ring. 5,5xØ13,5cm. Fijne beschildering.

4 grote rijstkommen
Kein Mindestpreis

4 grote rijstkommen 19e eeuws, capuzijner binnenkant met vismotieven.

2 schotels en 6 kopjes Imari
Ergebnis: 60 EUR

Imari porselein 18e eeuws. 2 schotels en 6 kopjes, mooie kwaliteit kleine beschadigingen. Cond.: R

6 aardewerken kopjes
Ergebnis: 40 EUR

6 Chinees keramiek kopjes. ca. 1900. 6xØ7,5cm. Cond.: G

7 chinese koppen en 2 schotels
Kein Mindestpreis

Chinees porselein 19e eeuws. 7 koppen, 2 schotels en een eierschaal. (kleine beschadigingen). Kopjes: 9xØ9cm. Schotels: Ø13cm. Cond.: R