Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 cl. vazen
Ergebnis: 65 EUR

2 cloisonne vazen met sokkel. Rozendecor 27xØ15cm.

Borstbeeld
Startpreis 350 EUR

Borstbeeld. Origineel nagietsel van Auguste Rodin(1840-1917) in kunststof, daarna brons gepatineerd met origineel certificaat. Edition museumsgalerie 391/499. 54x30cm.

Aardewerken beeld C.R.
Kein Mindestpreis

Aardewerken beeld gesig. C.R. 1980, vrouw met brons patina 63x31x19cm. Cond.: U

buste vrouw + kruik
Startpreis 1.350 EUR

Marmeren buste van een vrouw met kruik omstreeks 1925

7 Religieuze beeldjes
Ergebnis: 30 EUR

7 Religieuze beeldjes ca. 1900, metaal compositie. ca. 5cm. Cond.: G

Mariabeeld speksteen
Kein Mindestpreis

Spekstenen Mariabeeld gesig. Charles Maillard 1876 Frankrijk. N.D. de Lourdes. 37x9x8cm. Cond.: U

buste meisje
Startpreis 1.100 EUR

Grote dubbele marmeren buste van een jongens en meisjes hoofd, omstreeks 1930

Christus hoofd
Startpreis 460 EUR

Houten christus hoofd 19e eeuw

houten h.smid
Startpreis 2.150 EUR

Groot houten beeld voorstellende smid met hamer en tang ca. 1800 zeer zeldzaam

Sebastian aan kruis
Startpreis 1.600 EUR

Polychroom beeld, Sebastian aan kruis, 16e eeuw

buste,man
Startpreis 1.000 EUR

Marmeren buste, man 19e eeuw

beeld S.Jean
Startpreis 460 EUR

Polychroom houten beeld S.Jean 19e eeuw

Grote madonna
Startpreis 825 EUR

Grote Madonna,19e eeuw Zuid-Duitsland

Christus kind
Startpreis 280 EUR

Houten beeld Christus kind, 19e eeuw

Bronzen lamp
Ergebnis: 390 EUR

Groen gepatineerde zwaar bronzen lamp met kinderen en paddestoelen(fijn gedecoreerd). gesig. Wever. 38xØ23cm. Cond.: U

Beeldje van een vrouw
Ergebnis: 30 EUR

Bronsachtig beeldje van een vrouw ca. 1900. (metaal met bronspatina) 10x5x5. Cond.: G

Bronzen vrouw aan ketting
Startpreis 100 EUR

Bronzen sculptuur van een staande vrouw bij zuil vastgeketend aan een ketting eind 20e eeuw. Gesig. Captive 13x13x40cm.

Bronzen Boedha
Ergebnis: 125 EUR

Antieke bronzen Aziatische boedha. 20x7x11cm. Cond.: U

Bronzen olifant
Kein Mindestpreis

Bronzen olifant met ivoren slagtanden gem. Austria. begin 1900. 6x6,5x0,5cm. Cond.: U

Bronzen plaquette
Startpreis 60 EUR

Zware bronzen plaquette met Breugheliaanse voorstellingen 2e helft 20e eeuw. 35x30cm.

Bronzen beeldje vrouw met zwaan
Kein Mindestpreis

Ongesig. bronzen beeldje vrouw met zwaan (brons vuurvergulde patina) ca. 1900. 5x8x8cm. Cond.: G

2 houten beeldjes
Kein Mindestpreis

2 Aziatische houten beelden, mooie kwaliteit. Cond.: G

Houten beeld
Kein Mindestpreis

Aziatisch tropisch houten beeld. Cond.: G

2 houten beeldjes
Ergebnis: 60 EUR

2 Aziatische figuren van tropisch hout. 1x waterbuffel 1x danser. Cond.: G