Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...
Grote Historisme bronzen klokkenstel met Neo Renaissance figuren ca. 1880, 6-lichts en 8-daags Lenzkirch uurwerk in zeer goede staat. 50x28x20cm. en 47x27x27cm.
Louis Apol ( 1850 - 1936 Den Haag), olieverf op paneel, 's zomers impressionistisch riviergezicht (bijzonder en origineel werk) 27x20,5cm. Cond.: G
Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Scheveningse haven 50x70cm. Cond.: G
Mooi groot zilveren vuurverguld ei op vuurverguld zilveren standaard. Rondom versierd met geëmailleerde zwaan- en bloemmoitef. Bekroond met grote Almandien 875/000 12xø8,5cm. Cond.: U
Prachtige ring GG, 750/000, met Diamanten. Markiesmodel met 15 bolsewiek Diamanten, ca 1,60 crt. Grootte bovenzijde ring 2,4x0,9cm. ca 2,7 gr. ø 52
18e Eeuwse Hollandse mahoniehout fineer Louis-Quinze gebogen cilinderbureau, met bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en hand gepolitoerd, binnenleven met gefineerde lades met bandintar...
Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...
Grote Louis Seize pendule ca. 1780, zwart marmer (minimale chip) met vuurvergulde bronzen delen. In goede originele staat met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger 54x40x12cm. Cond.: R-G
Oude Duitse Kestner Hilda JDK 237 met papier mache lichaam en echt-haar pruik. In originele staat 42cm. Cond.: G
Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...
Tahitieparelsnoer bestaande uit 36 mooie Tahitieparels, ø 12 mm. Lengte 46 cm met verborgen sluiting in de parel. ca 94 gr.
Armband, GG, 750/000, met middenstuk met briljant en baquette. Het middenstuk in de vorm van een soort strik/krul met daarin baquette geslepen Briljanten, verlopend naar de schakels toe met daarin Bri...
Antiek mahoniehouten empire stijl bankstel met twee stoelen, ca. 1900, bronzen applicaties en kariatyden, taps toelopende poten. In goede originele staat. 92x128x76cm. en 92x73x67cm.
Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...
Franse vuurvergulde bronzen empire pendule met putto, fakkels en coupe. Eerste vergulding, compleet en in zeer goede staat. Emaille cartouches, 8-daags uurwerk en touwtjesslinger ca. 1820 35x25x14cm.
2x Barend Brouwer (pendant) (Diepenveen 1872- 1936 Voorburg), olieverf op linnen, twee riviergezichten van Giethoorn 55x40cm. Cond.: G
Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Nicholaas Steffelaar (hoofdwerk) (Amsterdam 1852 - 1918 Den Haag), olieverf op paneel, Hollands 19e eeuws interieur met handwerkende moeder en jongen, tevens een Van Gend en Loos paardekar in interieu...
Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...
Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.