Diese Webseite verwendet Cookies

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Vuurvergulde pendule 3523
Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Klokkenstel 3-delig 3524
Klokkenstel 3-delig

Ergebnis:

350 EUR

Verkauft
Russische marineklok 3525
Russische marineklok

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Staande klok, Tempus Fugit 3526
Staande klok, Tempus Fugit

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Franse Jugendstil pendule 3527
Franse Jugendstil pendule

Ergebnis:

225 EUR

Duitse staande klok 3528
Duitse staande klok
Startpreis 800 EUR
Verkauft
Vrijslinger 3529
Vrijslinger

Ergebnis:

160 EUR

Comtoise 3530
Comtoise
Startpreis 100 EUR
Comtoise met maanstand 3531
Comtoise met maanstand
Startpreis 250 EUR
Boulle klok 3532
Boulle klok
Startpreis 5.000 EUR
Comtoise 3533
Comtoise
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Frans klokje, deels Limoges 3534
Frans klokje, deels Limoges

Ergebnis:

450 EUR

Schildklok 3535
Schildklok
Startpreis 90 EUR
Verkauft
Osseoog 3536
Osseoog

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Warmink klokje 3537
Warmink klokje

Ergebnis:

80 EUR

Comtoise 3538
Comtoise
Startpreis 120 EUR
Pendule met ridder 3539
Pendule met ridder
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Warmink tafelklok 3540
Warmink tafelklok

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Lantaarnklok 3541
Lantaarnklok

Ergebnis:

4.000 EUR

Verkauft
Klok, 18e eeuw 3542
Klok, 18e eeuw

Ergebnis:

950 EUR

Pendule ca.1830 3543
Pendule ca.1830
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Comtoise klok 3544
Comtoise klok

Ergebnis:

160 EUR

Bronzen pendule 3545
Bronzen pendule
Startpreis 650 EUR
Verkauft
Vuurvergulde pendule, vrouw 3546
Vuurvergulde pendule, vrouw

Ergebnis:

425 EUR