Twee oude handgeknoopte Perzische kleden; 1x Belusch bidkleed donkerrod/bruin/zwart 140x84cm. en 1x creme/rood 63x60cm. Cond.: G
Groot Perzisch tapijt met medaillons. Lichtblauw/lichtbruin etc. in goede staat 300x200cm.
Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 124x88cm. en 73x126cm. Cond.: R-G
Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G
Grote Perzische handgeknoopte loper in blauw /oranjerood/creme tinten 310x101cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten zwart/bruin.creme/blauw 136x200cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in goede originele staat. Rood-tinten, fijn geweven 127x201cm. Cond.: G
Zeer groot prachtig Perzisch tapijt, fijn geknoopt met prachtige blauw-paars tinten. Restauratieplek ca. 20x20cm. Geheel 310x510cm. Cond.: R
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de rood-blauw tinten 205x126cm. Cond.: G