Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bronzen beeld, Jan te Wierik 5002
Bronzen beeld, Jan te Wierik

Ergebnis:

1.880 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot 5006
Bronzen beeld, Joris Verdonkschot

Ergebnis:

900 EUR

Verkauft
Beeld met ivoor, dame 5005
Beeld met ivoor, dame

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
2 Bronzen vazen 5035
2 Bronzen vazen

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Bronzen saxofonist 5103
Bronzen saxofonist

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Bronzen paard op zandsteen 5017
Bronzen paard op zandsteen

Ergebnis:

275 EUR

Verkauft
Bronzen papegaai op tak 5112
Bronzen papegaai op tak

Ergebnis:

265 EUR

Verkauft
Chin. houtsnijwerk 5022
Chin. houtsnijwerk

Ergebnis:

260 EUR

Verkauft
Houten trompetist 5053
Houten trompetist

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Bronzen skelet 5062
Bronzen skelet

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Bronzen papegaai 5111
Bronzen papegaai

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Indonesisch beeld 5070
Indonesisch beeld

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Bronzen dame op bank 5084
Bronzen dame op bank

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
Bronzen vogeltjes 5029
Bronzen vogeltjes

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Bronzen adelaar 5097
Bronzen adelaar

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Bronzen masker 5045
Bronzen masker

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Handgestoken Maria 5069
Handgestoken Maria

Ergebnis:

130 EUR

Verkauft
Bronzen beeld, 19e eeuw 5049
Bronzen beeld, 19e eeuw

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Weens bronsje 5007
Weens bronsje

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Bronzen haas 5091
Bronzen haas

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Chinees bronzen boedha 5040
Chinees bronzen boedha

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Kris beschermer 5066
Kris beschermer

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Boedha met spiegel 5021
Boedha met spiegel

Ergebnis:

95 EUR

Verkauft
Bronzen kraai 5086
Bronzen kraai

Ergebnis:

95 EUR