Diese Webseite verwendet Cookies

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Engelse staande klok 3596
Engelse staande klok

Ergebnis:

350 EUR

Vergulde pendule, strijdwagen 3597
Vergulde pendule, strijdwagen
Startpreis 300 EUR
Verkauft
Regelateur, Willem III 3598
Regelateur, Willem III

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Regelateur 3599
Regelateur

Ergebnis:

100 EUR

Klokje met beeld 3600
Klokje met beeld
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Frans klokkenstel, 19e eeuw 3601
Frans klokkenstel, 19e eeuw

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Schwarzwalder klokje 3602
Schwarzwalder klokje

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Regelateur 3603
Regelateur

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Gustav Becker klok 3604
Gustav Becker klok

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Porseleinen klok 3605
Porseleinen klok

Ergebnis:

50 EUR

Empire klok 1820 3606
Empire klok 1820
Startpreis 2.500 EUR