Geslepen kristallen sigarenstandaard in de vorm van Hoorn des Overvloeds, op ronde 835/000 zilveren voet met parelrand. ø6cm., ca. 1870. 16x19xø10cm.
Zilveren odeurhouder op voet met deksel, van buitenlandse makelij. 13.5x5cm., Cond.:U
Ronde platte zilveren parfumflacon met afschroefbaar kroondopje, 835/000 gekeurd. ø 6cm., ca. 29gr. Cond.:U
Achttien Hollands zilveren lepeltjes ,in kristallen vaasje, met handgegraveerde steel. ca. 1850, MT.:Joh.Schijfsma Sneek, ca. 85gr.
Lot zilver: theelepel met zeilschip, Hollands zilveren theeduimpje MT.: vermoedelijk Johannes Kroontje, Leeuwarden Jaarletter: Q 1875, en zoutlepeltje met putti op steel 835/000. Totaal gewicht ca. 2...
Zeven zilveren 835/000 geweiprikkers, Importeursteken.: G.T. Smit, Gieten/Rolde, L. 13.5cm., totaalgewicht ca. 98gr.
Schuitvormig ajourgezaagd zoutbakje op vier pootjes met blauw glazen inzetbakje en zilveren tangetje. 800/000 zilvergewicht ca. 31gr., 6.5x3.5x4cm.
Hollands zilveren kaasschaaf uit 1929, 835/000 en een Hollands zilveren honinglepel 835/000, MT.: Gerrit Schutte, Purmerend. Lepelgewicht ca. 33gr. Cond.:U
Zilveren ajourgezaagde pasteischep met gegoten steel en getordeerde steel. 8008/000 L.ca. 20cm., ca. 42gr., Cond.:U
Lot zilver: 2 broches, 2 theelepels, 2 suikerscheppen en een zoutlepeltje 835/000. Zilvergewicht ca, 57gr.
Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)
Geslepen kristallen melkkan met amandelslijpsel (kleine schade aan de schenktuit) voorzien van oor, op 835/000 zilveren voet met kabelrand. MT.: K.Schuurman, Amsterdam ca. 1890. 14xø8cm.
Antieke Hollands zilveren visbereidingsvork met getordeerde steel, bekroond met gegraveerde vis 835/000, Jaarletter:"B: 1886, MT.: J.van Os van den Abeelen, Schoonhoven L. 16cm., ca. 32gr.Cond.:U
Zilveren vaasje met geschulpte rand en voet, 835/000 Jaarletter: R:1927, MT.: van Kempen, Voorschoten en een Makkums ovaal schaaltje met Hollands zilveren beugel 835/000, MT.: R.van den Sustring, Snee...
Vijf antieke Hollands zilveren gebaksvorkjes, model Haags Lofje 835/000, MT: I. Grauls Breda begin 1800.
Ronde zilveren hangspiegel met bewerkte rand en zwaar bewerkte achterzijde. 800/000, ø13cm.,
Groot kavel divers oud/antiek plated o.a; lepels, Christoffel servies, vazen, bestek etc. 5-30cm. Cond.: R-G
Hollands zilveren miniatuur, waterpomp, 935/000 Grootkeur, Schoonhoven, Jaarletter: gekroonde V, 1980, ca.31gr., Cond.:U
Zilveren 835/000 jamlepel met parelrand. MT.: J.M.van Kempen & Zn., Voorschoten ca. 1890. Ca. 28gr.
Zilveren 835/000 thee-en suikerschep geheel glad, stelen uitlopend in een punt en vleugelbakken. MT.: Hooijkaas, Schoonhoven 1924. Ca.36gr.
Antiek geslepen kristallen kelkglas met fraaie florale graveringen, op stam met knoop op 835/000 zilveren voet met parelrand. Nederlands gekeurd, 19e eeuws. ca. 13xø6cm.
Antieke Hollands zilveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U
Groot kavel divers oud plated bestek etc., in redelijk tot goede staat
Kristallen presenteerschaaltje eind 1800 met olijfslijpsel op zilveren tussenstuk met houten basement en Hollands zilveren lepeltje, 835/000, 11xø8,5cm. Cond.: U
Drie zilveren sigaretten pijpjes, begin 1900, 835/000, L. 7/8/9 cm., Cond.:U
Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren gelobd bonbonschaaltje 835/000 edelmetaal bedrijven inlands V gestempeld ca. 120gr. 2,5xø15,5cm. Cond.: U
Hollands zilveren luciferhouder standaard met zeilboot en molenafbeelding, 835/000 MT: Hooijkaas, Schoonhoven. 6x4x6cm., Ca. 50gr., Cond.:U
Negen oude plated ijscoupes in Art Deco stijl met bewerkte stam, waarschijnlijk ca. 1930. Gemerkt E.P.B. Spain 14xø11,5cm.
Zeven antieke Hollandse theelepels met gegraveerde steel, 835/000. Jaarletter: L:1820, MT.: Gallus J.Drewes, Groningen, en 1 advocaatlepeltje en suikerschep. Totaalgewicht ca. 79gr., Cond.:U
Sauslepel zilver 835/000 met rechthoekige bak en gecontourneerde steel met waaierbekroning (reparatie) MT.: W.Uriot, msterdam 1842, ca. 41gr.
Twee zilveren miniaturen: Vrouw bij waterput 835/000, Grootkeur, Jaarletter: G 1991, MT.: Boshoven Mensink, Rijssen/Ootmarsum ca. 20gr., en zilveren man 835/000, ca. 13gr., H. 4 cm., Cond.:U
Zilveren 835/000 cakevork met fraaie opengewerkte bloemsteel. MT.: P.Bonter, Schoonhoven/Gouda 1934, Ca. 19gr.
Twee grote plated presenteerschalen ca. 1900 in redelijke staat 41x30cm.
Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U
Zilveren servetband met guirlandes en medaillon 800/000 en een zilveren 950/000 drie-tands vorkje met bloemmotieven, stempel "V"voor Buitenlandse werken band ø 5cm., vorkje L. 14cm., samen ca. 60gr.
Hollands zilveren cakeprikker met gekroonde haan 835/000, MT: H. Hartman Schoonhoven L.: 19cm. ca. 32gr. Cond.: U
Hollands zilveren theelepels, 835/000 en vijf sterling zilveren theelepels 925/000, samen ca. 99gr., Cond.:U
Vijf delen zilver waarvan vier Hollands w.o. twee sigaretten dovers, een kaarthouder en een pincet. samen ca. 42gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren miniatuur hobbelpaardjes. Een sledevorm, Jaarletter: R, 1977, MT.: C.A.Stout, Rotterdam, Samen ca. 23gr., Cond.:U
Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U