Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stilleven
Ergebnis: 35 EUR

Kuik Rhee? ca. 1930, olieverf op linnen, glazen vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G

Zonnebloemen
Ergebnis: 35 EUR

E. Fruss (Duitse School), olieverf op paneel, vaas met zonnebloemen 30x34cm. Cond.: G

Ets, Minerva
Ergebnis: 35 EUR

Oude ets (juli 1961) van academie Minerva Groningen, ets op papier, grillige boom 25x35cm. Cond.: G

Schilderij, Ravenswaai
Ergebnis: 35 EUR

Hubert Antonie Ravenswaaij '21 ( 1891 - 1972), aquarel op papier, condor op stenen muur 38x49cm. Cond.: G

Schilderij, winter Wijnbrug
Ergebnis: 35 EUR

2x 18e eeuws
Ergebnis: 35 EUR

Twee 18e eeuwse werken; 1x soldaat (ets) 23x16cm. en 1x borduursel op papier anno 1743 en Duitse tekst 12x9cm. Cond.: R-G

Klein schilderijtje ca. 1900
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, figuren bij een Fachwerk huis 12x10cm. Cond.: G

Stilleven
Ergebnis: 30 EUR

Monogram M.B., olieverf op paneel, stilleven 24x20cm. Cond.: G

Houtskool tekening
Ergebnis: 30 EUR

Aquarel, Eva Mendlik
Ergebnis: 30 EUR

Eva Mendlik (Haarlem 1928 - Nederlandse beeldhouwster), Chinese inkt op papier, zittende vrouw 32x46cm. Cond.: G

Kubistische gezichten
Ergebnis: 30 EUR

D'Atma 1964 (Franse School), pastel op papier, kubistische gezichten "Thalassa, toi la eternelle toi la soif de me plus etre" 54x36cm. Cond.: G

Gravure, Pieter Giltay
Ergebnis: 30 EUR

Pieter Giltay ( 1916 Haarlem - 1999 Opijnen), ets op papier, landschap met persoonlijke anecdote 27x7cm. Cond.: G

2 Hollandse gravures
Ergebnis: 30 EUR

2 Etsen ca. 1900
Ergebnis: 30 EUR

Twee Duitse etsen op papier ca. 1900; 1x "Viel Glück zum neunern Jahre" door G. Broel en 1x "Dies Buch gehort Lili Fischer" door G. Broel 14x9cm. en 13x10cm. Cond.: G

Jagers met honden
Ergebnis: 30 EUR

Schilderij, goudvinken
Ergebnis: 25 EUR

Aquarel, Kees Broerse
Ergebnis: 25 EUR

3 Boeken met grafiek
Ergebnis: 25 EUR

Schilderij, Mils
Ergebnis: 25 EUR

Sepia, S. Visser
Ergebnis: 25 EUR

S. Visser 19e eeuw, sepia op papier, haveningang met stoomschip en zeilboten 15x10,5cm. Cond.: G

Aquarel, ca. 1800, stilleven
Ergebnis: 25 EUR

Gravure, Neapoli
Ergebnis: 25 EUR

Ets 17e eeuw van haven van Napels, ets op papier, "Mohle zu Napoli Saiont de Ginosura um den castell Novo" 21x14cm. Cond.: G

Schilderij, Düsseldorfer Schule
Ergebnis: 20 EUR

Ets, Michel Ciry
Ergebnis: 20 EUR